Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okleveles közgazdászként...

Okleveles közgazdászként vezetés és szervezés szakon milyen munkakörökben lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvastam és láttam a környezetemben, hogy a vezetés és szervezés szak mennyire népszerű lett az utóbbi időben. Termelés és szolgáltatásmenedzsment specializációt elvégezve milyen állásokat lehet ezzel betölteni?
2020. febr. 11. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint a gazdaság és menedzsment alapképzéssel. Mindenféle menedzseri állásokat attól függően, hogy mihez értesz és hogy hol voltál gyakornok és ott mit csináltál. Ilyen emberek dolgoznak nálunk stratégián, projektmenedzsment irodán, szabályozáson, nagykeren stb. De nem véletlenül mondják, hogy a gazdmen (és a vezszerv) ilyen “nesze semmi fogd meg jól” szak. Ad gazdasági alapokat, de a konkrétabb szakmába majd a munkahelyen tanulsz bele.


Ha szakválasztás előtt állsz, jobban jársz szerintem egy pénzügy, marketing, logisztika stb. mesterszakkal.

2020. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!