Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-TTIK biológia vki jön...

SZTE-TTIK biológia vki jön oda innen? Vélemények, tapasztalatok azoltól, akik oda járnak. Szerettek oda járni? Milyenek a kolik vagy albérlet jobb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Bár nem bioszos vagyok, hanem föcis, de az egyik barátnőm föci-biosz tanáris így tudok mesélni:Jó szak, jókat hallottam róla.Néha Új-Szegeden vannak az órák,majd a Tikben, ami a város másik felében van, így sietni kell.A növénytanról már sokaktól hallottam , hogy nehéz.Ha teheted válassz Új-Szegedi kolit, azt hiszem a Móra és a Hermann Ottó az.Albérletet is válaszhatsz,kedvezőbbek az árak mint Pesten pl, 25 körül ki is jön rezsivel.Szeretni fogod, ha előtted megy el a 2es busz:)
2010. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat, már naon várom:) további kommentek...
2010. júl. 23. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szakot általában :D Most megyek mesterképzésre. A legtöbb óra Újszegeden van, szóval Hermann vagy Móra koli, a Hermannba könnyebb bekerülni, annyira közel vannak a biol épülettől, ha 45kor kelsz akkor is odaérsz egészre :D Én 57kor szoktam elindulni a reggel 8as órámra, hejj de szoktak utálni a távolabb lakók :D Nagyon király!!!

Az első félévben van pár óra máshol, de a második és 3. évben nekem nem volt olyan (bioszos) órám ami ne Újszegeden lett volna.

2010. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit választasz milyen szakirányt?Tudod, hogy hol tudsz vele elhelyezkedni?Albérletet hol éri meg keresni és olyan ami nem újszegeden vagy hanem csak közel hozzá?Újszegeden vannak albérletek?
2010. júl. 26. 09:31
 5/7 A kérdező kommentje:
A Hermann és a Móra koli milyen. szobák fürdő stb...??
2010. júl. 26. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A Móra olyan, hogy 8an vagytok egy szobában úgy, hogy 4an az "A" szobában, 4en a "B"ben, középen meg egy "közös", ahol vannak asztalok, polcok fogas és egy hűtő. Ja, csap meg van az a-ban is meg a b-ben is.

Net 2-2-2 dugasz van az A-közös-B szobában, de egy switch-csel simán elosztható, az nem para. Fürdő, konyha, wc a folyosón, a fiúknak csak az első emeleten (am.5 emeletes) van lift és büfé :) A Hermannt ennyire nem tudom, de ott 3an vagytok egy szobában, ott van mindenkinek külön íróasztal konyha, fürdő ott is a folyosón, de ezt inkább egy Hermannos részletezze :D

Ööö albikban nem vagyok otthon, keress rá neten, újszegeden is vannak albik.

2010. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, szakirányok meg második félévben kell választani, hogy szupraindividuális biológus leszel-e (ökológia, etológia, természetvédelem és egyéb ilyesmi) vagy sejt-és molekuláris biológus. Én a másodikra szakosodtam, szal eről tudok többet írni. 2odik évben a szakirányon belül van 3 modul(növény, molbi-mikrobi és neurobiológia) erre nem kell jelentkezni, csak a modulok szerint kell felvenni a tantárgyakat. Amit egy tantervben látsz elvileg, de nézz fel a [link] honlapra, itt mazsolázgathatsz :)
2010. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!