Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehetne valahol tudni egy...

Meg lehetne valahol tudni egy adott egyetemen tanuló diák adatait? Legalább a telefonzám, email.

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

tudjuk a gyakoris más világ .

ti valami álomvilágban éltek, de a 18 évesek többsége inkébb olyan mint a kérdező.

2020. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tetszik az illető. Csak ezért kérdem.

De felfogtam.

2020. febr. 18. 23:26
 13/13 anonim ***** válasza:

A GDPR-nak köszönhetően (vagy miatt?), ahogy azt az előző válaszadók is részletezték, ilyesfajta adatok ilyen módon, tehát az érintett megkérdezése nélkül történő megszerzésére nemigen, ha épp nincs lehetőség, eddig teljesen oké.


Annyit tennék azonban hozzá, hogy a Neptunon keresztül viszont lehetőséged van (GDPR és minden ilyen ellenére) keresned a tanulói adatbázisban, bár nem tudom, milyen adatok jelennek meg róla, de üzenetet küldhetsz neki, az egyszer biztos, illetve a lapfül, ha jól tudom, megjeleníti a jogviszony típusát.

2020. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!