Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségire mennyire kell...

Érettségire mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés

Nem középiskolás vagyok, a 20-as éveim vége felé járok. Emelt szinten fogok érettségizni egy tárgyból, hogy felvegyenek egyetemre. /Van már egy diplomám, de most más területen fogok tanulni, és muszáj emelt szinten érettségiznem./


Emlékszem hogy amikor középiskolás voltam akkor nagyon erőltették az öltöny+nyakkendőt... de most nem tervezek öltönyben menni.


Arra gondoltam, hogy a mindennapi "irodai outfitemben" mennék el az írásbelire és a szóbelire is, ami nagyjából ebből áll: egyszínű nem mintás sötét galléros póló, világosbarna vagy szürke chino nadrág, sötétbarna elegáns cipő, sötétbarna laptop/business táska.


Mit gondoltok?



2020. febr. 21. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelire jó lesz ez, de szóbelire ne pólóban menj! Ha az öltönytől irtózol, vegyél egy elegánsabb (egyszínű) inget, egy sötét színű (nem farmer) nadrágot, és egy szintén elegánsabb cipőt.
2020. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az 1. mondja. Írásbelire tök mindegy, szóbelire viszont ing és elegáns nadrág-cipő legyen, kelts jó benyomást. Nem muszáj öltöny. A laptop/business táska meg minek?
2020. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!