Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irásbeli érettségire mennyire...

Irásbeli érettségire mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés
Mivel szoknyára szerintem még hideg van, en farmer-re (halvany rozsaszin) gondoltam, fekete csipkes felsővel vagy fehér blúzzal es magassarku. Szóbelire már tudom mibe megyek, de írásbelin nemtudom,hogy mennyire kell kiöltözni. Előre is koszi a válaszokat
2019. márc. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Úristen. Ez most komoly? "en farmer-re (halvany rozsaszin) gondoltam"


Remélem nincs a terveid között a főiskola, mert ennyi ésszel tuti, hogy nem fognak felvenni.


ÉRETTSÉGI! VIZSGA! Ez neked semmit se jelent? Nálatok nincs dresszkód?


Nálunk rendesen ki kellett öltözni, matrózblúz, fekete nadrág, vagy szoknya, fiúknak öltöny.

Van ahol persze nincs matrózblúz, de ott is fekete fehér öltözet a kötelező, ünnepi!


Öltözz ki írásbelire is rendesen!

2019. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs dresszkódunk, és csak annyit mondtak, hogy nem kell nagyon ki öltözni inkább kényelmesen az irásbelire, es hogy a szóbelire meg rendesen kiöltözni.

De köszi a valaszod, akkor keresek fekete nadrágot a blúzhoz.

2019. márc. 8. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol van ilyenkor érettségi?


Egyébként nálunk fekete nadrág/szoknya, elegáns fehér felső, az iskolai nyakkendőt/sálat is felveszi szinte mindenki. És többnyire a nadrág sem egy fekete farmer, hanem szövet. A rózsaszín nadrágot nem javaslom.

2019. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden írásbeli érettségin várják el a full fekete-fehér öltözetet. Amúgy is ez egy posztkommunista örökség, a matrózblúz főleg, így 30 év után jó lenne már túllépni rajta...

Persze fontos, hogy az ember alkalomhoz illően öltözzön fel, de ez messze nem csak az alul fekete, felül fehér verziót jelentheti. A rózsaszín nadrág mondjuk nem igazán tartozik ide, de amúgy teljesen jó sztem amit leírtál.

Nyelvvizsgán amúgy még ennyire se veszik komolyan, angol felsőfokún szóbelin (!) a fehér ing kb. túlöltözés volt, a vizsgáztatókhoz képest is. Pedig az is vizsga...

2019. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ilyenkor javító/szintemelő érettségik vannak, jellemzően nem abban az intézményben vizsgázol, ahol tanultál. Sokan úgy mennek ilyenre, hogy már nem is járnak iskolába, csak pl. továbbtanulnának és kell az emelt szintű érettségi. Azért évekkel az eredeti érettségije után matrózblúzt erőltetni valakire... hát, sok sikert hozzá :D
2019. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem mennék rózsaszín farmerben...
2019. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Hideg van szoknyára? Hol élsz te? Nálunk 13 fokok vannak.

Na mindegy, én nem mennék rózsaszín farmerbe.

2019. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok Magyarországi bocsi, és esik a eső itt, de már találtam megfelelő ruhát, köszönöm a válaszokat :)
2019. márc. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!