Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Titeket is...

Egyetemisták! Titeket is köteleznek, hogy a kollégiumból a cuccaitokat is el kell vinnetek? Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy a cuccok nem maradhatnak a kollégiumban! Nem találni ember a szállításra, teljes a káosz nálunk! Miért kell teljesen kiüríteni a kollégiumot? Akkor ennyi erővel minden házat ki kell majd?

2020. márc. 12. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ejfél után szóltak, hogy végleg ki kell költözni. Eddig úgy volt, hogy csak hagyjuk el a kolit, csak az maradjon, akinek gyakorlata van vagy doktorandusz vagy külföldi, de most meg már ők is minden koliból átköltöznek egybe, a többit így gondolom, teljesen kitakarítják, bezárják. Szóval hangsúlyozták, hogy a cuccainkat nem kell elvinni, erre most meg ki kell költözni mint év végén, kulcsokat leadni.

Én nem lakok olyan messze, de aki többszáz km-re lakik és ugye a héten hazament, az most jöhet vissza, na ő velük jól kicsesztek. Persze mindenkivel. Úgy látszik, az idén már nem lesz egyetem. Nagyon durva és szomorú. De ha ez kell a járvány megfékezéséhez, ám legyen.

2020. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként biztos vagyok benne, hogy ez minden egyetemre, minden kollégiumra vonatkozik most már, mert azzal kezdődik a levél, hogy az operatív törzs határozata alapján hozták meg ezt a döntést.
2020. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 FoxtrotLidérc válasza:
Kaposvárott tegnap estig mindent ki kellett pakolni. Valszeg komolyabb fertőtlenítés lesz.
2020. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 FoxtrotLidérc válasza:
100%
Mondjuk amennyire hallottam a többi egyetemen is, eléggé bib*sz módon lett megszervezve/lekommunikálva.
2020. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De azért mégiscsak jobb, hogy hazavittél mindent. Előre látták, gondolták hogy ez lesz, hogy jóideig senki nem megy sehová.

Ha nem köteleztek volna, akkor meg azért rinyálnál, hogy mikor hozhatnád már el

Több száz ember ki tudott költözni a koliból, még úgy is, ha 300 kmre lakik...

Miért ilyen negatívak az emberek komolyan.. mindig kell valakit vagy valamit találni amit szídhatnak

2020. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Én hazacuccoltam az egyik szülőmhöz, aztán a másikhoz költöztem kb. egy nagy táskányi cuccal. Jól megvagyok ennyivel, még semmit nem vettem ki a bezsákozott kolis dolgaimból.
2020. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!