Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintek meg lesz tartva a...

Monita096 kérdése:

Szerintek meg lesz tartva a 2020-as érettségi vagy a koronavirus miatt el fog maradni?

Figyelt kérdés
Eddig az összes Egyetemet és Kollégiumokat bezárták. Mennyi rá annak az esélye, hogy a Gimnnáziumokat is be fogják zárni és ez miatt el fog maradni az érettségi ?

2020. márc. 13. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell megkérdezni naponta 20x.
2020. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mivel az érettségizőknek alig van már hátra pár hét a tanév vége előtt, szerintem valószínűleg elhalasztják majd. (Azt nem hiszem, hogy a bezárást még egy hónapig el lehet tolni, inkább az lehet a cél, hogy minél kevesebbet kelljen pótolni.)
2020. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Most úgy néz ki elmarad, mert találtak egy fertőzött anyát és a gyereke együtt volt a társaival! Szóval iskolabezárás jön, azzal pedig ugrott az érettségi erre az évre!
2020. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem tudunk leérettségizni, akkor úgy lenne igaszságos ha az egyetemistákat is visszamarasztalják erre az évre. Kezdjék ők is előről a tanévet...
2020. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg.
2020. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

"úgy lenne igaszságos ha az egyetemistákat is visszamarasztalják erre az évre" - miért, ha te sz*vsz, sz*vjon más is? ÉN meg tudom tanulni az anyagot itthon is, nincs miért visszatartsanak.

Amúgy ne parázz, szerintem el lesz halasztva, de valamikor a nyáron megtartják. 2-3, esetleg 4 hónap lesz kritikus.

2020. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Neked biztos elmarad, ha szabálytalanul használod a nagybetűket.
2020. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

"Ha nem tudunk leérettségizni, akkor úgy lenne igaszságos ha az egyetemistákat is visszamarasztalják erre az évre. Kezdjék ők is előről a tanévet..."


Azért a kettő egy kicsit különbözik. Nem tanév van, hanem szemeszter. A tavaszi szemesztert mégis, hogy csináld az őszi szemeszterbe? :).

2020. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem tudunk leérettségizni, akkor úgy lenne igaszságos ha az egyetemistákat is visszamarasztalják erre az évre. Kezdjék ők is előről a tanévet..."


Az egyetem már nem érettségi kategória, itt félévek vannak és nem évek..ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a másé is elég óvodás felfogás

2020. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet az lesz, hogy július-augusztus (max szeptember első 1-2 hete) körülre tolják el. De ez csak elmélet.


Szóval lesz plusz néhány hónap tanulásra.


De ez ismétlem csak elmélet.

2020. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!