Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok segíteni? Ilyenkor...

Tudnátok segíteni? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érettségi előtt állok, és fodrász szeretnék lenni. Na most a helyzet, hogy megváltozik az egész okj... Mivel nem szakközépiskolában tanultam, így van lehetőségem szakközépiskolában elvégezni egy ilyen tanfolyamot ingyen? Az általam választott szakközépiskolában van felnőttképzés és felnőttoktatás, viszont egyiknél sem szerepel fodrász szak, csak a technikum részlegben, ami magyarul azt jelenti, hogy csak 9.-esek jelentkezhetnek oda?

2020. febr. 2. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy írtad. Esetleg írj nekik emailt hátha van felnőtt oktatásban is, csak elfelejtették honlapon leírni.
2020. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem mennék fodrásznak, ez sok mindentől függ de ha egy ilyen serif képző iskolába kerülsz mint én akkor semmire nem fogsz haladni, arról nem beszélve hogy rengeteg pénzbe kerül, meg azért az sem mindegy milyen fodrász leszel, sok valakinek csak a papírja van meg, de egy nagy kalap..nem ér maga a munkája, ha nincsenek kucsaftak akkor ennyi. Én inkább egy vendéglátást, vagy bolti eladót javaslok és ez is szakképesítés sokkal jobb
2022. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!