Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintek meg lesz tartva a...

Monita096 kérdése:

Szerintek meg lesz tartva a 2020-as érettségi vagy a koronavirus miatt el fog maradni?

Figyelt kérdés
Eddig az összes Egyetemet és Kollégiumokat bezárták. Mennyi rá annak az esélye, hogy a Gimnnáziumokat is be fogják zárni és ez miatt el fog maradni az érettségi ?

2020. márc. 13. 08:59
1 2
 11/12 anonim válasza:

En nagyon remelem, hogy elmaradnak. Egesz eddig otos voltam minden targybol es meg tudnam irni olyanra amilyenre kell, de persze parazok az erettsegi miatt, mint mindenki szerintem minden vizsga elott.


Angliaban nem lesznek megtartva az A-levels, ok a tanaruk altal kapnak egy becsult jegyet es ezt viszik tovabb az egyetemi jelentkezesnel.

Most nagyon ugy tunik (99%), hogy a hollandoknal is elmarad.


En abbol gondolom (inkabb remelem), hogy elmarad, hogy peldaul az operativ torzs elso gyulesen (keddi nap volt azt hiszem) nagy lelkesen kijelentettek, hogy nem tartjak indokoltnak az iskolak bezarasat, azon a heten penteken pedig mar azt a bejelentest tettek, hogy nem lesz iskola. Ha egy ilyen eros kijelentes utan felfuggesztettek az iskolakat (itt meg azzal is dobaloztak, hogy akkor ervenytelen lesz a tanev etc), akkor szerintem az erettsegivel kapcsolatban, amirol eddig nagyon hallgatnak, komolyan fontolora veszik az elhalasztast (nem csak az eltolast, hanem a teljes elhalasztast).

2020. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most azon aggódom, hogy ha idén nem lesz érettségi, és a diákok az utolsó év végi jegyet kapják, akkor hogyan lesz a pontszámítás? Nekem már van érettségim és nagyon nem akarom, hogy az alapján számítsák a pontjaimat!!
2020. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!