Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most, hogy távoktatás lesz...

Most, hogy távoktatás lesz egy darabig, a számonkérések hogyan fognak történni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 23:26
 1/10 anonim válasza:
87%
Nem tudom, lehet, hogy skypeon. Az osztályfőnököm ma fog értesíteni ez ügyben, mert még ők sem tudják. De azért kérdezd meg a tanáraid.
2020. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez érdekes kérdés :D

Szerintem most elsősorban nem a számonkéréseken lesz a hangsúly. Örülni fognak ha sikerül megszervezni valahogy az oktatást. Ez most nagyon váratlanul érte a magyar oktatást, 2 héttel ezelőtt még senki nem gondolta, hogy valaha idáig fog fajulni a dolog. Többek közt pedig azt sem tudja senki mi lesz ebből. Meg tudják egyáltalán normálisan szervezni? Vagy neadjisten évismétlésre kerül sor? Az is lehet, hogy osztályozó vizsga lesz mindenből.

Szóval egyelőre erre a kérdésre nem lehet pontos választ adni, max tippelgetni, de azt nagyon remélem, hogy működni fog a módszer. Nem szeretnék sem osztályozózni, sem évet ismételni (utóbbi esetben valószínűleg átiratkoznék esti tagozatba és munka mellett tenném le az érettségit, nem bírnám ki, hogy az 5 évesre tervezett gimnáziumi tanulmányaim elhúzódjanak 6-ra, már így is kikészültem)

2020. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a nyári szünetből elvesznek majd?
2020. márc. 16. 00:26
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem vesznek el. Azért van ez a távoktatás, hogy erre ne kerüljön sor.

Szóval felfoghatod úgyis, hogy kaptál egy 6 hónapos szünetet :D

Kétlem, hogy már az évben mennénk suliba.

2020. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Hogy osztályozóvizsgák lesznek egy rakat az biztos, tekintve, hogy így elég nehéz pl egy dolgozatot vagy bármit iratni jegyre.

Arról nem beszélve, hogy papíron lehet jól hangzik ez a digitális cucc, a gyakorlatban meg, leültetnek egy gyereket a pc, tablet, telefon elé, és azt komolyan gondolják, hogy 5 percnél tovább foglalkozna a tanulással, mikor még órán is azon harcolnak, hogy ne kerüljön elő a telefon és ne kezdjenek rajta szórakozni. :D


Szvsz ha két hétnél tovább lesz szünet, márpedig ennek jó esélye van tekintve, hogy kínában pl decemberben startolt a dolog és még mindig nincs vége, akkor könnyen lehet, hogy az lesz a vége, hogy vagy mindenből osztályozó vizsga vagy ugrik az év.

2020. márc. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Nagy valószínűséggel osztályozó vizsgák lesznek a nyáron! Azon meg bukik majd a nagy része a sok lógósnak. Mivel számon kérni nem lehet, ha pedig mindenkit átengednek jegyek nélkül, az szintén szívás, mert a következő tanévre úgy menne a legtöbb diák, hogy semmit sem tud!
2020. márc. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hellmano ***** válasza:
61%
4-es a te hozzáállásod a kuka, idióta senki hozzáállása a dologhoz és sajnos ez tükrözi is a mai fiatalok 85%-át. Írod 6 hónapos szünet, ha neked ez erről szól ásd el magad!
2020. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
#7 Számomra ha nem kell belépni az iskola területére akkor az szünetet jelent. Továbbá iskolaszünetekbe is indokolt a tanulás annak ellenére, hogy szünetté van nyilvánítva. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogok tanulni de ha nincs suli akkor az egyértelműen szünetnek fogható fel.
2020. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyasmit írtak az osztálycsoportba, hogy valami netes kvíz formájában lesz a dolog. Ez mennyire működhet?
2020. márc. 16. 11:41
 10/10 Hellmano ***** válasza:
91%
8-as te / ti tudjátok én nem vagyok érintett, de most egy kicsit komolyabban kellene venni a dolgot a gyerekeknek is, mert ez nem szünet, hanem egy kényszer helyzet, amelyben fegyelmezettnek kell lennie minden korosztálynak! Én mindenhol azt látom fiataloktól itt a szünet , örülj neki, egésznap nyomjuk a CSGO-t meg a netes játékokat, bandázunk stb. ez most nem ez az életszituáció. A bandázást büntetném őszintén, aki suli időben kinn futkozik és nem bent tölti az idejét (nem kell tanulással tölteni, de azért ne bandázzanak most a fiatalok , persze itt a szülőknek is eréjesebben kellene fellépni, hogy igenis otthon maradsz és punktum! Mert lehet te 1 hét alatt kihrdod a betegséget, de a nagyi vagy a papi meg tőled fogja elkapni, ha nem bírsz a pcsádon elülni és ő meg lehet nem fogja túlélni a dolgot!). Most igenis a fiataloknak is kicsit éretebben kellene gondolkodniuk ennél a szintél, amiket írtam. De sajnos sok a hülye és fegyelmezetlen gyerek, ami mind az oktatási rendszernek és mind a szülőknek a hibája is együtt.
2020. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!