Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok, diákok! Hogy érzitek,...

Tanárok, diákok! Hogy érzitek, hogy sikerült a távoktatás első napja? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Én magam 37 éves szakvégzett, pályaelhagyó tanár vagyok, aki néha privátban tanít, nem intézményesen. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

2020. márc. 16. 16:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vártam, azt hittem imádni fogom. Csakhogy nagyon kellemetlen volt. :( Még csak két órát kellett a gép előtt ülve hallgatnom az oktatót, (ez csak tájékoztatás volt arról, hogy hogyan lesz ez az egész), de a végére megfájdult a fejem. Az oktató képe végig szaggatott, néha a hang is elment, gondolom maga a monitorom is villog valamennyire, a vége egy migrén lett (migrénes vagyok). Ha ezt kell csinálni egész nap, akkor nem tudom ebből mi lesz. Fájdalomcsillapítón fogok élni, vagy nem tudom. Nagyon elkeseredtem. Amennyire lelkes voltam, most annyira vagyok kétségbeesett.
2020. márc. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Beszélj az iskolával erről, hogy neked ez lehet hogy nehezebben fog menni.

Hátha segítenek

2020. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!