Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok hogy működik ez a...

Nálatok hogy működik ez a "távoktatás" dolog?

Figyelt kérdés
Iskolát és osztályt is írjatok ha lehet :)

2020. márc. 17. 08:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nekünk (középiskola 11.evfolyam) Facebook, Messenger csoportok vannak oda küldik, ennek az a hátulütője hogy nem tudok rajta már lassan kiigazodni van vagy 10-15 csoport mindbe irkálnak. Van 1 tanár akivel reggelente Skype-olunk mert máshogy nem tudjuk megoldani. Elég rossz és zavaros még ez a rendszer. Sőt most érettségikkel mi lesz? (Engem is érint az előrehozott miatt) + évvégi jegyeket már visszük pontnak is :(
2020. márc. 17. 14:38
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

9. osztály

Eddig a krétán franciából kaptunk kb.50 feladatot a munkafüzetből, meg nyelvtanból egy kérdéssort ami alapján vázlatot kell írni. Ja meg a matek tanár elkérte az e-mail címeket. Biosz/föci és az irodalom tanárnő is a krétán fogja majd küldeni. A többi tantárgyról egyelőre nincs hír. (Vagy csak én nem tudok róla, de ez eléggé valószínűtlen.)

Meg van messenger csoport, de ott csak az ofő lát el infóval. (Azaz figyeljük a krétát és csinaljuk amit ott kapunk.)

2020. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 October15 ***** válasza:
100%
De jó hogy egy iskolán belül is egységes rendszer van és nem 3-4 különböző felület. :D Oh és ez a rendszer ugye következő tanévben már üzemben lett volna ugyebár... :D Aha jó vicc. :)
2020. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
85%
7.osztályos vagyok. Nekünk le kellett töltenünk egy alkalmazást (Edmodo).
2020. márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
utolsót kéretik törölni az oldalról. biztos nincs még 16 éves.
2020. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
az előttem lévőt
2020. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

12. osztály (természettudományok), Románia


A tanár elküldi Messengeren, hogy mit kell csinálni, aki meg kapta, az beküldi az csoport chatbe.


Eddig van:

~ Matek házi (naponta), amit este 6-is megoldva el kell küldeni a tanárnőnek (Messengeren)

~ Angol esszé, amit péntek délután 5-ig el kell küldeni a tanárnőnek (e-mail) + fordítás

~Románból tételek, amikkel még nem tudom mi lesz + fordítás

~ Németből feladatlapok, amikre majd ha visszamegyünk jegyet kapunk.

~ Filozófiából egy tesztlap, amit április 3.-áig el kel jutassunk a tanárnak.

~ Magyarból kell jegyzetelni.

2020. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 egyikszemély válasza:
79%
Kisvárda Várday Kata Református Iskola . 9. osztály . Nekünk csináltak egy google tanterem csoportot és kurzusba be kellett lépni , elküldte az oszi a kódot amivel betudtunk lépni és sorba küldik a leckét , házi feladatot .... Minden tantárgynak van kurzusa .
2020. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
69%

És a második válaszolót nem kéretik törölni? "Általános iskola 2. osztály"


(A 7.o.-os vagyok)

2020. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
"19/" szerinted egy 2. osztályos tudna írni ide ? nyilván az anyja írt helyette.
2020. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!