Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre való jelentkezé...

Mesterképzésre való jelentkezéskor miből adódnak össze a pontszámok? Diploma minősítése és még mi?

Figyelt kérdés
Kell felvételizni is mesterképzésre? Ha igen akkor az adott tárgyból adnak ki tételeket vagy hogyan működik ez? Aki most jelentkezett mesterképzésre leírná hogyan zajlott?
2010. júl. 25. 18:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy a BME-s voltama "69%"-os. De amúgy fasza ez a hátrányos helyzet is, elvileg én az lennék, a körülményeimet tekintve, még se kapok róla papírt, most akkor ki a hátrányos helyzetű?
2010. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

a "fel nem vett" válaszoló vagyok:


A ponszátmítás menete ez volt a szakon:

Oklevél minősítése alapján: 90 pont


Többletpont:

maximum 10 többletpont adható

előnyben részesítési maximális pont: 10 pont

fogyatékosság: 4 pont

gyermekgondozás: 4 pont

halmozottan hátrányos helyzet: 4 pont

hátrányos helyzet: 2 pont


Tehát 5-ös diploma, ÉS halm.hátr.helyzet,vagy hátr.helyzet és fogyatékosság,vagy fogyatékosság, vagy gyeremekgondozzás (+esetleg még hátr.helyzet is, de ez már nem is feltétlenül)kellett a bejutáshoz..


Halmozottan hátr.helyzet+hátr.helyzet ugyebár együtt nem lehet...


Mindegy,már túltettem magam ezen...:)

2010. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!