Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemsokára bejelentik, hogy...

Nemsokára bejelentik, hogy elhalasztják az érettségiket. (Több forrásból ezt hallani oktatási szakemberektől, hogy nem lehet megtartani május 4-én. ) Mi lesz így a külföldön továbbtanulni akarókkal? Nekik ugrott az egyetem?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Szerintem, ha bejelentenek bármit is az érettségivel kapcsolatban az kb. április10. körül lesz. Várni fognak még a döntéssel.
2020. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy külföldön is beutazási tilalom van, meg bezárták az iskolákat?


Ha éppenséggel leérettségizel, akkor is maradsz otthon a kis fenekeden.

2020. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinrem egész Európa tekintettel lesz a felvételizőkre, hiszen pl: Olaszországban sem tartják meg szokott időben. De azt hiszem Anglia, Franciaország, Spanyolország sem meri majd bevállalni.

Biztos tekintettel lesznek a felvételizőkre is (amikor lesz idejük egyáltalán az oktatással foglalatoskodni)

2020. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is érintett vagyok, így nagyon remélem, hogy nem. De szerintem biztosan megértik, hogy önhibán kívül, egy rendelet miatt csúszik.
2020. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is érintett vagyok, nagyon remélem, hogy nem halasztják el, mert ezerrel tanulok. De lehet, hogy sajnos tényleg ez lesz :( Látom sok osztálytárson, hogy nekik nem igazán megy a magukban tanulás. Én már "veterán" vagyok, felsőben egy ideig betegség miatt magántanuló voltam és egy féléven keresztül nagyrészt egyedül, otthon tanultam.
2020. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!