Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz az érettségivel?

Mi lesz az érettségivel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet tudni, de szerintetek, ésszerűen átgondolva.


Én eddig pozitívan álltam hozzá, de már látom, hogy 1 hónap alatt ez nem megy le, május elején nem fogunk tudni érettségizni. Főleg, ha a következő hetekben lesz kijárási tilalom is. Ráadásul olvastam, hogy több országban eltörlik az ottani érettségiket is. Szerintem itt is ez lesz. Bár ne lenne.


2020. márc. 24. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Többféle variáció van, még nem döntöttek: később lesz a szokásosnál vagy ha nem lesz, akkor a tanárok adják a jegyeket a korábbi teljesítmények alapján.
2020. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem törlik el egyik országban sem, csak elhalasztják.

Szerintem Magyarországon is elfogják halasztani nyár végére, vagy amikor újra mehetnek a diákok iskolába.

2020. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Angliában például az év végi jegyet kapják a diákok...szóval ott nem lesz érettségi idén. S, azt hiszem Olaszországban sem. Bár ez érthető.
2020. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha április 20-ig (az érettségi előtt 2 héttel) nem lesz vagy csak kevés lesz a megbetegedés, akkor szerintem lesz érettségi május 4-től. Ha viszont akkor is lesz napi 20+ megbetegedés akkor az érettségit elhalasztják.
2020. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt nem 2 héttel előtte kellene bejelnteni, hanem minimum 1 hónappal. Meg egyébként is, mi arra a garancia, hogy attól, hogy április 20-ra nem lesz új beteg, május 1-re sem lesz.

Ráadásul az összes tárgyat figyelembe véve, majdnem egy teljes hónapot igénybe vesz az érettségik lezajlása. Ez nagyon sok diákot jelent, nagyon sok tanárral.

2020. márc. 24. 22:55
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon sokat rágódok ezen, mivel engem érint az érettségi.

Szerintem is április közepén tudnak valami lényegeset mondani.

Most nagyobb gondjuk is van, sajnos. Bár nagy felelőtlenség lenne még április végén ( ugye amikor megkezdik az előkészületeket az érettségire) nagyobb tömegeket mozgatni. Majd pedig jönne az a százezres nagyságrendű tömeg, plusz tanárok... borzasztó felelőtlenségnek titulálnám.

2020. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha gondolod én eladom neked az enyém.


Eredeti, csak a nevet kell valahogy átírni.

2020. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, még nincs április 4-e.
2020. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rövidebb idő alatt is le lehetne bonyolítani. Sosem értettem,hogy az érettségi miért ilyen hosszú. Kezdjék a szokásos időben a szóbelikkel június elején,utána mehetne az írásbeli része. A felvételi pontokat meg kihírdetnék picit később.
2020. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

Én nagyon remélem, hogy nem kell érettségizni, hanem az évvégi jegyet fogják beírni. Sajnos egyre több a fertőzött , egy 21 éves lány is meghalt aki egészséges volt , a korona víruson kívül. Azt mondják, hogy a meleget nem bírja ez a vírus. Szerintem ez azért érdekes , mert Ausztráliában is rengeteg embert megfertőz és ott ugye, meleg van...

Elvileg próbáljuk lassítani a vírust , de így tovább is fog tartani?

2020. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!