Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegenforgalmi Szakmenedzserké...

Idegenforgalmi Szakmenedzserként a gyakorlat hogy vam?

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe fogom elkezdni és érdekelne, hogy a gyakorlati része, hogy zajlik és mikortól kezdve kezdődik? Am bármi tapasztalat jöhet a szakkal kapcsolatba:)szívesen várom:) de az ilyen sz@r és ugyse megyek vele semmire ezekből nem kérek köszönöm. Tudom terített stb stb de sztem semmilyen szakmába se könnyű már elhelyezkedni. A rendes válaszolóknak köszönöm.
2010. júl. 26. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk utazási iroda vagy szálloda és egy hónap
2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát én pont ezt végeztem most el...igaz, hogy 2 éves OKJ-n, de felsőfokú képzés volt. Nekünk a gyakorlat nyáron 360 óra volt, egy szabadon választott szállodában/utazási irodában. Elvileg a szállodában konyhán, recepción és housekeepingen is kell lennie az embernek, de mi pl. végig a konyhán voltunk (felszolgálók), a legretkebb munkákat csináltuk, felmosás, más ételmaradékának összeszedése, mosogatás, ilyesmi. Szóval készülj fel, hogy elég rabszolga munka lesz, és a munkaidőt se úgy osztják be, ahogy szeretnéd, de ha ügyes vagy, sok kaját tudsz "szerezni":D

2010. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok köszönöm. És általában a suli segít gyakorlatra keresni melót vagy azt önállóan kell? és ha nem sikerül melót keresni?:S am én is OKJra megyek.
2010. júl. 26. 13:24
 4/7 A kérdező kommentje:
jah és am a gyakorlatért fizetnek?
2010. júl. 26. 13:25
 5/7 anonim válasza:
A 2. vagyok. Segít a suli, nekik van általában 1-2 tippjük, hogy hova lehet menni meg ismeretségük is, de kereshetsz önállóan is helyet. Általában nyitva állnak az ilyesmivel szemben, mert majdnem ingyen munkaerőt kapnak, akinek szó nélkül el kell végeznie a szar munkát. Ja a fizetés...hát, ha havi 15ezret kapsz, azt kell mondjam, hogy nagyon jól jártál. Ennél csak kevesebbet hallottam, én konkrétan 8-9ezret kaptam egy hónapra, mindig reggel 7re osztottak be, és túlóráztam is(a túlórát nem szokták kifizetni)...
2010. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kíváncsiságból megkérdezhetem, hova mész? Csak nem az Európa2000-be?:D Ha igen, akkor bővebb infókkal is tudok szolgálni...
2010. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem oda. Athénén gondolkodok. Vagy maradok abba a suliba ahol érettségiztem mert ott is indul elvileg. Kivánsi leszek erre a gyakorlatos dologra.Köszönöm a segítséged.
2010. júl. 26. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!