Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtartják az érettségit?

Megtartják az érettségit?

Figyelt kérdés

Mit tudtok/gondoltok? Lesz idén érettségi? A sulimban nem tudnak semmit.

Szerintetek megtartják csúsztatva?


2020. márc. 31. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút egyetértek az utolsóval(nyomtam is a zöld kezet) , egyébként én külföldre készülök és ma telefonáltam be annak az országnak az "oh" - ra ahova szeretnék menni és azt mondta akivel beszéltem, hogy semmi nem fog változni náluk (beleértve a határidőket). Tehát, aki ilyenket talál ki, hogy külföldön is változik meg stb. Attól megkérdezem :Te hány országnak a felsőoktatási felvételijében vagy járatos?Mert a külföld az elég sok országot ölel fel és én amilyen országokat tudok ott egyben sem változik. Miért is változna!? Kettő nyárra nagyon sokaknak már megvan a programja(igen nem mindenki a Balatonra megy le!!!), én pl tengeren túlra megyek. Szóval ez nem így működik, hogy kitolják az érettségit... Ugyan,

csak fellazadnanak az emberek senki nem fog július 16-án érettségit írni.

2020. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Azt azért lehet érdemes figyelembe venni, hogy Szlovákiában például kevesebb fertőzött van, kisebb a lélekszám és mégsem lesz érettségi...

Bár ez is csak egy ország a többivel kontrasztba állítva.

2020. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

*lesz érettségi változás

Bocsánat, kihagytam egy szót

2020. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

"az iskolai tantermekben éppenséggel el lehet szeparálni az embereket egymástól biztonságos távolságra..."

A biztonságos távolság 1,5-2 méter. Akkor hány ember ülhet egy teremben? Mondjuk 6? A szokásos 18 helyett. Vagyis háromszor annyi terem kell, háromszor annyi felügyelő tanár... Szerintem bőven ráérne ősszel. Keresztfélévvel indulna ez az évfolyam az egyetemen. Na és? Ennyit megérne egy csomó ember élete. Mert nem, nem az érettségizők életéről szól az egész, hanem azokéról, akik konkrétan belehalhatnak a vírusba, ha hagyjuk, hogy bedurvuljon a járvány. Az érettségizők csak később vizsgáznának - mint ahogy később történik most nagyon sok minden a világban. Semmiről se maradnának le. Sőt. Fontos dolgokra jöhetnek rá, ha hajlandóak felelősséget vállalni és újratervezni a dolgaikat.

2020. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Hiába töröltetted ki a válaszom, 11-es, leírom újra akkor is, hogy ne legyél ennyire nagyra magaddal, hogy huh te betelefonáltál.

A fölényeskedésből meg azért vegyél vissza, mert te meg nem vagy sem járványügyi szakember, sem jós, hogy ilyen nagy mellénnyel kijelenthesd, hogy BIZTOSAN nem lesz SEMMILYEN változás SEHOL egy hónap múlva. Az, hogy most mit mondanak, az egy dolog. Az meg egy másik, hogy ha 2 hét múlva bejelentik, hogy márpedig túl veszélyes százezer diákot összecsődíteni a jelenlegi helyzetben. Akkor aztán pisloghatsz.

Lázadozni meg lehet nyugodtan, de nem te fogod úgyse eldönteni, hogy mikor írod meg, ha július 16-ára ítélik biztonságosnak a helyzetet, akkor úgy lesz. A helyedben nagy mellénnyel való észosztás helyett inkább felkészülnék minden eshetőségre.

2020. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon korlátolt lehetsz, ha szerinted a külföldi tanuláshoz elég betelefonálni.
2020. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!