Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez most tényleg gáz, hogy ezt...

Ez most tényleg gáz, hogy ezt megírtam?

Figyelt kérdés

Ma írtunk egy dolgozatot és miután beadtam,rájöttem,hogy hibáztam egy feladatban.Én leírtam a tanárnőnek a javítást,mert egyrészt zavart,hogy rosszat írtam,másrészt tudatni akartam a tanárnővel,hogy tudom.

Valahogy szóbakerült miközben beszéltem a barátommal aki kinevetett és azt mondta,hogy ez hülyeseg volt,és szerinte tök ciki.

Nyilván tudom,hogy a pontlevonás meglesz,mint ahogy írtam, engem nem az az 1 pont vezényelt,hanem ,hogy kijavítsam a hibám.

Most ezt tényleg nem kellett volna,vagy rendben van,hogy írtam?



2020. ápr. 8. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Semmi baj nincs ezzel. Nyugi nálunk alapból feladat volt a hibás dolgozatok utolagos kijavítása miután átbeszéltük. Legalább te foglalkozol vele lelkiismeretesen. Nem ciki tanulni vagy tudni valamit. Inkább az a ciki ha az ember nem képes fejlődni.
2020. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
94%
Nem ciki.
2020. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. Én értékelném is, hogy még utána is foglalkoztál vele, és meg akartad csinálni jól.
2020. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Online adtad be? Akkor egy vicc vagy! utánanéztél az interneten és utána elküldted pózerkedni, hogy jaj, tanárnő tudom ám???? A tanár sem hülye!
2020. ápr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
abszolút rendben van
2020. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4: akkor ennyi erőből a dolgozat alatt is lehet nézni neten, meg bárhol máshol a megoldást.

Ha ez pl. egy matek dolgozat volt, akkor az nem olyan, hogy megguglizom és kijön a helyes válasz. Azon dolgozni kell. Szerintem tök jó, ha valakit érdekel, hogy mi a megoldás és foglalkozik vele és utánanéz, a dolgozattól függetlenül is.

2020. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6-os - pontosan ezért van egyre több tanár azon az állásponton, hogy központilag elrendelt osztályozó vizsgát kellene íratni augusztusban a diákokkal! Mert senki sem tanul és tudás nélkül nem lehet felsőbb tagozatba engedni őket!
2020. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7: Te is tanár vagy? :D Azok ilyen rosszindulatúak, hogy rögtön azt feltételezik, hogy senki sem tanul. Én az ismerőseim körében azt látom, hogy mindenki minden nap tanul. A szülők tanulnak, gyakorolnak a gyerekkel.

Én az miért ne lenne tanulás, ha valaki utánanéz a feladatoknak és megpróbálja újra megcsinálni. Önszorgalomból. Ez az igazi tanulás, nem a magolás.

A tanároknak kéne változtatni a hozzáállásukon és nem a 20-30 éves jegyzeteikhez ragaszkodni.

2020. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8-as igen, tanítok és hidd el, lesznek még meglepetések az év vége felé az oktatásban! Mert nagyon nem úgy van, hogy tanulnának a diákok!
2020. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
9: Gondoltam :D Nálunk is volt több tanár a családban, baráti körben. Mind otthagyták már a pályát. Nem a diákok miatt, nem a rendszer miatt. Hanem a többi tanár miatt!
2020. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!