Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen módon fogják kiadni...

Milyen módon fogják kiadni annak a 75 ezer embernek a diplomáját, aki most nyelvvizsga nélkül is megkapja?

Figyelt kérdés
Kipostázzák vagy hogy lesz szerintetek?

2020. ápr. 9. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2020. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komolyan? :D
2020. ápr. 9. 16:53
 3/13 MikeS13 ***** válasza:
19%

Ha tényleg kiadják akkor szerintem be kell menni érte. Egyszerűbb ezt mondani mint mindegyiket berakni boritékba, elvinni a postára stb.

Én biztos azt mondanám, "Ha kell gyere érte"

2020. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó csak a mostani helyzetben nem tudom hogy, ahol én tanultam pl jelenleg nincs is személyes ügyintézés csak elektronikus.
2020. ápr. 9. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem mész el "békeidőben" diplomaosztóra, akkor is elpostázzák. Nem értem, most miért lenne másképp.
2020. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én arra gondolok, hogy esetleg küld az iskola egy e-mailt, hogy lehet jönni átvenni; vagy pl nemtom, lehet, hogy ha már odamész,és kéred; akkor ott helyben kiállítják. Vagy én nem tudom. De én arra gondolnék, hogy lehetséges, hogy jobb, ha a kezedbe adják. És akkor tuti meglesz ott a kezedben. :):):) De mondjuk postával is valszeg, de szerintem sokkal jobb, ha mindenki maga veszi át. :) Nekem az úgy jobban tetszik; de ehhez pl nem kell rendezni külön diplomaosztót; szal tehát csak elmegy; és rögtön kézhez kapja. :) Én így képzelem el. :):):)
2020. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
*vagy lehet, hogy pl nem küldenek e-mail-t lehet h az úgy picit hosszadalmas lenne mindenkinek, de talán az iskolahonlapon valszeg kiírják, hogy ettől a dátumtól kezdve lehetséges jönni érte. Vagy pl ha van a sulinak Facebookja. De a sulihonlapra szerintem elsődlegesen; és akkor max plusszba a fb-ra is. :):)
2020. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Tanulmányi Osztályon lesz átvdhető vagy kipostázzák. Viszont biztosan lesz adategyeztetés. Én azóta férjhez mentem és a férjem vezetéknevét plusz a keresztnevemet használom. És ha most állítják ki, nem a 3 évvel ezelőtt viselt nevemre fogják. Gondolom én. :)
2020. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már nem vagytok az egyetemmel hallgatói jogviszonyban nem valószínű, hogy az egyetem önmagától kezdeményezne ezért nektek kell az egyetemnel kérni a kiadást, azon se lepődnék meg ha egy díjat is megallapitatnanak a külön eljárás miatt.
2020. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból szabnak valami feltételt, pl. röghöz kötést. Ez a kormány ingyen nem ad semmit!

Így kérelmezni kell majd szerintem, illetve aláírni, hogy vállalod a feltételeket.


De ugye a magyar közlönyben még mindig nem jelent meg, tehát még korántsem számít hivatalosnak.

2020. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!