Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most érettségizhetek, ha nem...

Most érettségizhetek, ha nem vagyok végzős?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még nincs hivatals döntés, de a jelenlei javaslat szerint erre van kikötés? Én ezt így konkrétan nem találtam meg sehol. Azt láttam, hogy vissza lehet lépni az érettségitől, és akkor visszautalják a pénzt, de én nem szeretnék visszalépni.

Jelentkeztem egyetemre és ennek feltétele a tárgyból az érettségi megléte. Egyébként nem lenne vizsgaeredményem, tehát nem tudnék felvételizni sem.


2020. ápr. 13. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy végzős akkor felteszem előrehozott érettségit tennél, amit valszeg törölni fognak.
2020. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1# Ha nem végzős, de jelentkezett egyetemre, akkor nem előrehozott érettségit szeretne, hanem valószínűleg már van érettségije, de a szakhoz kell egy új érettségi is.



A javaslat szerint azon végzősök, akik nem terveznek ősszel egyetemre menni, lehetőségük lenne jövőre letenni. Előrehozott érettségit ebben az időszakban nem engednének. A többiekről nem beszéltek, majd szerdán várható részletes döntés.

2020. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!