Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizhetek vagy sem?

Érettségizhetek vagy sem?

Figyelt kérdés

Gulyás Gergely bejelentette, hogy kizárólag azok érettségizhetnek, akiknek ez kell a továbbtanuláshoz.

Ugyanakkor azt is mondta, hogy csak a végzősök érettségizhetnek.

Én egyetemen 2 évet teljesítettem, majd egészségügyi okokból 2 félév passzívra mentem, harmadikra nem volt lehetőség, ezért ott kellett hagynom. Tavasszal újra jelentkeztem ugyanarra szakra, ugyanabba az intézménybe, de idén már elvárás legalább egy tárgyból az emelt.

Pontosan emiatt jelentkeztem és kifizettem az emelt szintű érettségit, 40 ezer forintot.

A jelenlegi bejelentés szerint akkor most érettségizhetek, mert nekem ez a továbbtanuláshoz szükséges és mehetek egyetemre? Vagy csúszok még egy évet és nem érettségizhetek? Ha nem érettségizhetek vissza adják a pénzt?

Hogy lehet ilyet mégis kitalálni?


2020. ápr. 16. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen mehetsz.

"Csak" szot meg ugy ertette hogy elorehozottat nem lehet tenni!!!

2020. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!