Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biosz/kémiás érettségizők,...

Biosz/kémiás érettségizők, hogy viszonyultok a szóbeli elmaradásához?

Figyelt kérdés

Örültök vagy sírtok? :D


Én annak örülök, hogy így nem kell kísérletet csinálni, ugyanakkor félő, hogy az írásbelit nem lesz lehetőség még pár %-kal feljebb tornázni



2020. ápr. 17. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én emelteztem tavaly, rettegtem a szóbelitől, és örültem volna, ha elmarad, végül mégis az húzta fel 3%-kal, mert nagyon jó tételt húztam.
2020. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én 5 éve érettségiztem. A szóbeli nagyon sokat húz(hat) az írásbelin, így én nem örülnék a helyetekben. Kíváncsi vagyok mit gondolnak a mostani érettségizők.
2020. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én újraérettségiző vagyok, és én örülök neki, írásban jobb vagyok. Viszont ha a többi tárgyamra gondolok akkor nekem is húzott a törin a szóbeli, pont ötös lett így
2020. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annak örülök, hogy kémiából nem kell kísérleteket csinálni, mert abból nagyon le voltam maradva, viszont szóbeli része kár, hogy elmarad. Abban általában jó vagyok.
2020. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is idén érettségizek kémiából és egyedül ez az a tárgy amiből bánom, hogy nem lesz szóbeli, mert sok embertől hallottam, hogy az tényleg felhúzza a százalékokat.
2020. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Most érettségizek Bioszból. Nekem szóban minden jobban megy,így nagyon nem örülök.
2020. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly 17%ot húzott a kémiámon a szóbeli, mert az írásbelit eléggé elrontottam🙈

51 pontról 68%ra húztam fel egy max pontos szóbelivel!

Nagyon sok sikert kívánok minden érettségizőnek!

2020. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, mint te. Bioszból is, kémiából is emeltezek, örülök, hogy nem kell kísérletet bemutatni, de azért sajnálom, hogy nem fogok tudni javítani az eredményemen. Az "nyugtat", hogy más sem, nemcsak én, így gondolom pár ponttal lejjebb mennek majd a ponthatárok.
2020. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kémián nagyon sokat lehet a szóbelivel javítani. 45%-ról 62%-ra javította az egyik ismerősöm egy 49 pontos szóbelivel. Én a 74%-os írásbelimet 82%-ra vittem fel 50 ponttal.(Nagyon béna vagyok szóban,utálom a szóbeli vizsgákat is.) Viszont biológiát pedig rontani lehet a szóbelivel. Az sokkal bonyolultabb,mint a kémia.
2020. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!