Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha matek érettségin a kettesem...

Ha matek érettségin a kettesem 10 ponton múlna akkor szóbelin 15 pontot kell összeherdálnom valahogy?

Figyelt kérdés
vagy teljesen 0-ról indulok és ugyanugy 25 pont kell?

2020. ápr. 19. 01:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%
Oké, ez le van írva, de meg is tudod mondani, hogy mikor lesz a szóbeli? Majd szeptemberben? Akkor már bukta a továbbtanulást! Mivel a jelen helyzetben igazam van, NEM lesz szóbeli az írásbelik után! Majd csak akkor, ha a kormány kihirdeti a vészhelyzet végén, hogy mikor lehet megtartani! Tehát hiába akar szóbelizni, ha jelenleg nem tartanak szóbeliket! Akkor meg már nem mindegy, hogy jövőre érettségizik, ha bukja, vagy szeptemberben? Hiába írják le, hogy igen, szóbelizhet, ha kategórikusan kijelentették, hogy nem tartanak szóbeliket!
2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

#11: június 11-13.


Ez is benne van a rendelet mellékletében.


Mondtak ezek már sok mindent. De mindig az a valós, ami a Magyar Közlönyben megjelenik. Ez a magyar állam HIVATALOS törvény- és rendelet kihirdetési platformja. És nem, amit a tévében mondanak.


Azok a szóbelik maradnak el, ahol alapból van mindenkinek írásbeli, plusz szóbeli.

És mint írtam, több kivétel is van.

Ez mind benne van a már hivatalosan kihirdetett rendeletben.


Amit ezek szerint még mindig nem sikerült elolvasni.

2020. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocs, egy sort figyelmen kívül hagytam. Szóval június 11-16-ig.
2020. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

119/2020. (IV. 16.) Korm. rendelet

a veszélyhelyzet során az érettségi vizsgák 2020. május-júniusi vizsgaidőszakban történő megszervezéséről


2. § (1) Az érettségi vizsgatárgyak szóbeli és gyakorlati vizsgarészei - ha e rendelet eltérően nem rendelkezik - a Vizsgaidőszakban nem kerülnek megszervezésre.


(3) Meg kell szervezni a középszintű szóbeli vizsgát azon vizsgatárgy esetében, amely középszinten csak szóbeli vizsgarésszel rendelkezik.


3. § (2) Bármely vizsgatárgyból tett középszintű írásbeli vizsga esetén, ha a vizsgázó írásbeli teljesítménye elérte a tizenkettő százalékot, de nem érte el a huszonöt százalékot, a Vizsgaszabályzat 41. § (2) bekezdése szerint szóbeli vizsgát tehet.



2. melléklet a 119/2020. (IV. 16.) Korm. rendelethez


Egyéb eljárási határidők, határnapok


9. E rendelet szerint megszervezhető középszintű szóbeli vizsgák lebonyolítása a vizsgabizottságok előtt. A

vizsgaeredmények megállapításának és adminisztrálásának időszaka:

2020. június 11-13.


10. E rendelet szerint megszervezhető középszintű szóbeli vizsgák lebonyolítása a vizsgabizottságok előtt. A

vizsgaeredmények megállapításának és adminisztrálásának időszaka:

2020. június 15-16.


[link]

2020. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , és ja félreírtam , 12 pontot akartam írni :D
2020. ápr. 19. 17:54
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Szerintem írd le még hússzor, hogy igazad van, és véletlenül se olvasd el a rendeletet, és ne is hallgass azokra, akik elolvasták. Akkor biztos IGAZAD LESZ!!!!!!!!

2020. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mekkora egy idióta ez az 54%-os :D
2020. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!