Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Május 4 hétfő 9. 00?

Május 4 hétfő 9. 00?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Pár napja a tvben láttam egy interjút Maruzsa Zoltán úrral, ahol elmondta, mi az oka annak, hogy úgy döntöttek, május 4-én kezdődnek az írásbeli érettségi vizsgák. Amit ott mondott, meggyőzött arról, hogy ebben a helyzetben ez egy korrekt döntés, hiszen azt mondta a járvány tetőzését későbbre, június-júliusra várják, ezért a halasztás nem lenne megfelelő opció. Ez rendben is van idáig, viszont akkor nem értem, most mi ez, amit a miniszterelnök úr és az Operatív Törzs mondott, hogy a tetőzést korábbra, május elejére várják. Ennek fényében, már egyáltalán nem értem, miért ragaszkodnak ennyire a május eleji érettségi kezdethez, miért nem tartják meg június közepén, amikor a szóbeli érettségik lennének alapból. Ez az időpont még az egyetemi felvételiket sem befolyásolná.



Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről!



2020. ápr. 20. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan ugyan ezt, talán megint döntenek valami mást. Bár, hogy jobb lenne e az kétes.
2020. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Én is rögtön ezt mondtam.


Ezt a Maruzsa nyilatkozatot nem hallottam, de ennek fényében: EZEK SZÓBA SE ÁLLNAK EGYMÁSSAL???

2020. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, mint te. Hogy értelmetlen.


Kaptunk egy véglegesnek látszó időpontot, hogy megnyugtassák az embereket, közben meg pont, hogy csak idegelik őket.

A bizonytalanság miatt (mert senki sem jós) az lett volna a legtisztább, ha a halasztás mellett döntenek.

2020. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!