Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha atmegyek másik szakra évet...

Ha atmegyek másik szakra évet kell ismetelnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.es vagyok, elit gimibe járok, a tanárok azért szopatnak mert úgy születtem, hogy csak a számon kapok levegőt.. És első 4 hétbe meg turtem, hogy megkaptam tőlük azt, hogy darth wader, lihego bajnok stb, aztán egyszer az infó tanárom (infó szakos vagyok) ezzel nagyon felduhitett.. És mivel nyilván a tanár úr sem tökéletes, így fel tüntettem egy két hibáját.. Aztán jött az nyilván, hogy az angol tanár, meg a matektanar a testvére.. (legalábbis a volt angoltanarom, mert mióta új van kb 2 hete van 2 db 5 om és ennyi az elozototl meg legalább 15 egyest kaptam.. Ha nem hiszitek képet is mutatók róla..) aztán kezdtek szoptatni.. Így megbukok matekból, angolból, infobol (infó szakos vagyok) meg toribol, de abból a fél osztály mert olyan a tanár.. Én 4 éven keresztül 5 os voltam toribol, de ő az egész osztályt szivatja, el ment eyy életre a kedvem tőle pedig régen az volt a kedvenc tantárgyam...meg a német tanár sem a legjobb 3 rá állok, de vele nem volt semmi konfliktus, szeretem e németet is meg a tanárt is (eddig szerettem) németből amiltkor írtunk dolgozatot, én tanítottam meg az osztalytarsam az alap dolgokra, rosszabbat írt mint én és 4 est kapott én meg 2 est.. Tegnap én csináltam meg az infó házit a 25 bol 20 bér helyett ugyan azt küldte be mindenki, csak a színekben változtatunk, mindenki 5 ost kapott az én munkára én meg 2 est.. És a bukás meg a tanárokkal való konfliktus miatt, elmegyek egy másik suliba (igen csak a szakmunkas maradt.. :( ráadásul Újvárosban a Dunaferr) és a mechatronika volt az ami igazából, eleve érdekelt, mielőtt a gimit választottam, csak nem akartam szakmunkas lenni.. De itt már el szenvedtem egy évet, a szakmunkas meg 4 év, nem akarok újra 9.es lenni, ugye lehet rá vizsgát tenni a szakbol? Mert gondolkoztam a 3 éves elektronika is.. De így is elbasutam ezzel egy évet, természetesen és is vagyok már arra, hogy mehessek dolgozni, elkoltozhessek, és függetlenül éljek.. 16/f

2020. ápr. 20. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A magyart nem írtad, pedig az is elég para :(


Nincs semmi a közeletekben? Csak az eltit gimi és a szakmunkás? Esetleg akkor másik település?


A tanárok ha nem kedvelnek valakit akkor ez van. Sajnos ameddig oda jársz addig nem igazán lehet vele mit csinálni. Ha kiiratkozol akkor már nyugodtan lehet mondani az igazgatónak a tényeket és személyesen is elküldeni a picsba.

Mindenesetre itt már szerintem vége, ezt el kell engedni, ennek az évnek lőttek.

2020. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háth igazából a Hild maradt, az a festő mazolo.. Meg a rosti Pál.. Akkor már inkább Dunaferr és megyek mechatronikára.. Gyermekkoromban vagy elektronika vagy mechatronika akartam menni, mert az után a legkönnyebb a gép szerelőt megcsinalni, és egyszer úgy is akartam nyitni egy PC szalont.. Csak nem akarok újra 9.es lenni..
2020. ápr. 21. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!