Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az idei tanévben...

Szerintetek az idei tanévben még kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
A napok elteltével egyre valószínűbbnek tartom, hogy nem, viszont olvastam híreket hogy északi országokban már újranyitnak. Elvileg mostanában van a járvány csúcspontja, utána néhány hónap alatt lecseng. Szerintem az idei tanévben már marad ez a rendszer. Szerintetek?

2020. ápr. 23. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ebben a tanévben már nem fognak kinyitni.
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, marad így. Semmi értelme már erre a bő egy hónapra kinyitni. Gazdasági haszna nincs, és így hogy az elsők között szűnt meg az iskolai oktatás (ami igazából lehet nem is volt annyira indokolt), nem is sürgős az újranyitás. Egyedül azoknak lenne segítség, akiknek tudnak otthon maradni a gyerekkel, de őket nem hiszem, hogy figyelembe veszik.
2020. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem.
2020. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a gazdaság szempontjábòl nem érdekük, fôleg hogy megoldott a digitális oktatás. Apránként hoznak majd változàsokat, üzletek terèn, aztán valamikor a szòrakoztatò ipar, közben figyelik a számadatokat,attòl függôen hoznak további aprò lépéseket, elôre,vagy vissza.
2020. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel Ausztria mintáját veszi Orbán, ezért úgy gondolom, hogy van esély rá, hogy kinyitnak. Ha nem is olyan ütemben,gyorsaságban mint Ausztriában, de van rá esély. De ha ki is nyit, lehet az lesz, mint a franciáknál, hogy kinyitnak, de nem kötelező bejárni, aki meg tudja oldani a távoktatást, az maradhat otthon. Ez lenne a legjobb megoldás, hiszen a szülők mehetnek dolgozni, ha a gyerekük nem tud otthon lenni megy iskolába, ha pedig megtudja oldani, marad otthon.
2020. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában nem június közepén van vége a tanításnak. Ott bőven járnak nyár közepéig pl. Nyilván érdemesebb kinyitni. Ott sem kötelező bejárni egyébként. Itthon nem fog kinyitni.
2020. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Osztrákoknál sem lesz kötelező iskolába járni? Ahogy a franciáknál? Vagy hogy érted?
2020. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
El tudod olvasni az osztrákok gazdasàgvisszaállítási tervét, de már a hírekben is elmondták. Egy osztályt két részre bontanak, az első része hétfőtől péntekig megy iskolába, a másik pedig csütörtökön és pénteken, majd következő héten cserélnek. Az iskolában kötelező a maszk viselése de a tanórákon nem. Ének, tesi és ehhez hasonlóak nem lesznek egy jódarabig. Aki nem akarja iskolába járatni a gyerekét, ebben a tanévben már nem kötelező, tanulhat otthon is.
2020. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvastam, de azt a részét nem, hogy nem lesz kötelező az iskolába járás. Na és bocsi, biztos hülye vagyok, de nem értem, mi az hogy az egyik fele az osztálynak meg mind az 5 napon, a másik fele meg 2 napot? Csutortokon meg penteken tudnak találkozni? Ezt nem nagyon értem bocsi :D szövegértésem eléggé rossz
2020. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!