Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok, de ebben...

Pánik beteg vagyok, de ebben a tanévben fogok érettségizni, hogy készüljek fel a szobelire?

Figyelt kérdés
Már egy sima feleléstől teljesen kivagyok. Már előtte, hogy rámkerulne a sor, alig kapok levegőt, sirhatnékom van, pedig tudom az anyagot. Azzal van bajom, hogy az egesz osztály előtt kell beszélnem. Érettséginel meg idegen emberek is lesznek bent, és félek, hogy amiatt cseszem el az érettségit, mert bepánikolok. Valami ötlet?
2019. aug. 17. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen voltam, de az érettségin már annyira nem stresszeltem mikor meg kellett szólalni. A főiskolán meg már rutin szeruen megy a vizsgazas, mert itt csak szóbeli vizsgák vannak.
2019. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Államvizsgán megkértem hogy ülve mondhassam el mert elájultam volna. Megemgedték. Talán szólj az osztályfőnöködnek hogy ilyen gondod van segíthet megnyugtathat ő ott lesz
2019. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokaat. Sajnos az osztályfonokom nagyon nem bir engem, és ezt kijelentette.. Nem hiszem hogy segitene :(
2019. aug. 17. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál vele? Amúgy nyugi, ha előre szólsz róla, és látják rajtad, hogy pánikolsz, nem fog ezen múlni az érettségi. Osztályfőnök helyett meg akkor beszélj valamelyik kedvesebb érettségiztető tanárral.
2019. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!