Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek beteg egész tanévben, ha már első héten is elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

Láz, rosszullét, hasmenés...


Tavaly kéthetente beteg voltam, de előtte sem volt rózsásabb a helyzet.


2019. szept. 7. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak Bétaglükánt, és Béres cseppet.
2019. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Béres-csepp Extra 2x20 csepp 2x1 Béres c-vit


Multivitamin kapszula/pezsgőtabletta/tabletta



3x1000mg fokhagyma olajkapszula


Napi 30 perc mozgás

2019. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mozgás nem jön össze, mert anyámék lebolondoznak, meg apámék is, mert itt falun ez van...


Ráadásul ennek sosem lesz vége, ha a tavalyi tanévben 30-szor nem voltam beteg, akkor egyszer sem.

2019. szept. 8. 19:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Az orvosra ráadásul nem számíthatok, mert ez szerintem nagyon durva... Az se érdekli, meg bunkó, ha odamegyek 39 fok feletti lázzal. Úgyhogy nem érdekel.
2019. szept. 8. 19:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy most lett elegem, hogy állandóan lázas, beteg vagyok-
2019. szept. 9. 06:23
 7/8 anonim ***** válasza:
A Béa-glükán tényleg segít. Nekem évekkel ez előtt volt ilyen problémám, és mindég be is szerzek belőle télire egy dobozzal. Télen hiánycikk szokott lenni a patikában az olcsóbb fajta. Most már érdemes szedned.
2019. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de eléggé szkeptikus vagyok ezekkel, mert minden vitamint szedtem már, de nem használt.


Köszi, megpróbálom :)

2019. szept. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!