Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire igaz, hogy a mérnöki...

Mennyire igaz, hogy a mérnöki szakokon lexikálisan nem kell sokat tanulni, inkább a matektudás és a logika a lényeges?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam

2020. ápr. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2020. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég szubjektív, mennyi az a kevés. Az tény, olyan sokszáz oldalas magolandó cucc cucc tényleg nincs, mint a jogászoknál.

De ezért én is hallottam már olyat tanár szájából, hogy a levezetés logikailag jó, de nem ez van a kötelező irodalomban.


Tehát van az elmélet, amit meg kell tanulni, sokszor az apróbetűs részt is, de értened is kell, és tudnod kell alkalmazni.

2020. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Lol :D hat ha az alap bsc szintet akarod teljesiteni akkor kb sehol sem kell sokat tanulni ;) de ha kiakarsz tunni akkor ahhoz mar kell komolyabb lexikalis tudas :)
2020. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!