Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizetos esti iskola miert nem...

Fizetos esti iskola miert nem engedi hogy hivatalosan is beiratkozzak hozzajuk? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés
Erettsegirol van szo. Van 12 osztalyom erettsegi nincs meg. mar regen volt hogy elcsesztem sose voltam jo tanulo. mindegy ez van sajnos. rajottem hogy megis kellenne az erettsegi ha meglenne helyre tudnam hozni az eletemet. de nem engednek hivatalosan is beiratkozni mert mar megvan a 12 oztalyom. kerdem en miert nem lehet?? ha egy ingyenes suli lenne akkor azt megertenem, de ha en fizetek akkor mi az akadalya annak hogy felvegyenek hivatalosan is 12. osztalyba?? azt mondtak max bejarhatok orakra de nem hivatalosan igy meg diak igazolvanyt se kapok. meg mi lesz ha ellenorzes jon es en nem is lehetnek ott hivatalosan?? az erettsegit azt viszont hivatalosan is letehetem naluk. mi ebben a logika?? nem egyszerubb lenne engem is felvenni oda hivatalosan hisz en is fizetnem a havi 3000 forintot.

2018. szept. 17. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
tudomasom szerint nem tiltja a torveny hogy felvegyenek. csak azt tudjak mondani nem lehet mert mar megvan a 12. osztalyom. Es akkor mi van??? irja be hogy evet ismetelek vagy mit tudom en. Ők csak jol jarnanak hisz fizetnek
2018. szept. 17. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Mivel sikeresen teljesítetted a 12 osztályt így nem íratkozhatsz be se 12. se 11. se ... 1. osztályba. Szeptember elejéig kellett jelentkezni az érettségire remélem jelentkeztél.
2018. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a frászért akarnád újrajárni a 12. osztályt, ha már megvan? Annyi teendőd van csak, hogy jelentkezel érettségire az általad választott iskolában és elmész rá.
2018. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
magamtol nem tudok ra felkeszulni ezert jarnam ujra. de mi az hogy nem lehet?? tiszta hulyeseg. oke elvegeztem de ha fizetek miert nem lehet megint?? nem vagom. es en majusban akarok erettsegizni. jelenleg eselyem se lenne, megbuknek.
2018. szept. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!