Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Károlyi...

Mi a véleményetek a Károlyi István Gimnáziumról? (Újpesti)

Figyelt kérdés

Felvettek ebbe a gimmáziumba, és habár informálódtam már az intézményről, érdekelne pár ott tanuló, vagy ott tanult ex-tanuló véleménye.

Esetleg tudjátok azt, hogy lesz-e gólyatábor?



2020. ápr. 26. 14:56
 1/6 csalmale válasza:
100%

Szia! :)

Én általánosban jártam oda, már ott negatív élményem volt. Vannak klikkes tanárok, vannak diákok, akik a tanárok kedvencé válnak- ez nálam is előfordult. Az osztály közösségek elmennek, de nem mindegyik valami százas. Az oktatás is okés, de vannak jobb iskolák nála. Személyes véleményből olyan 4/10. (Mindenféle térben). Sok sikert!

2020. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 2. 09:12
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyátalán nem ajánlom, általánosba jártam oda szóval a gimi részéről sokat nemtudok, de bőven elég volt az a pár év szenvedés. Elvileg a legjobb iskola a környéken aztán meg a sok negatív dolog hatására eléggé durva lelki problémáim lettek. Nagyon jó tanárokat és társaságot kell kifogni ahhoz hogy valamennyire is szeress bejárni, meg így tökre unalmas az egész hangulat. Remélem azért neked bejön és sok sikert!
2020. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2020. máj. 22. 00:25
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom aktuális-e, de én sem ajánlom egyáltalán úgy, hogy gimiben is odajártam. Csakis magamnak köszönhetem, hogy végül elértem valamit. Ha tényleg jó sulit szeretnél, ezt hagyd ki. Egyes jól írja, a tanàrok eléggé megkérdőjelezhetők minden szempontból, a légkör sem jó. Tényleg nem ajánlom egyáltalán.
2020. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én oda jártam általánosba. Van pár f@szfej gyerek. Nagy a klikkesedés a tanároknak vannak kifejezetten kedvenceink. És tele van minir*bancokkal
2021. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!