Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az újpesti Károlyi István...

Az újpesti Károlyi István Gimnáziumba a kislányom a 127. a listán 134,5 ponttal. Milyen esélye van bekerülni, esetleg a tavalyi években hol állt meg a felvettek száma angol szakra?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Tavaly 154 pont kellett minimum.

felvizsga.eu - itt több év minden statisztikája fent van

2019. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy valamit elírtál szerintem. A 127.nek nem ennyi pontja van.
2019. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs! Előző vok. Most látom h kispesti....

Én a másikra gondoltam. Sajnos az nincs benne a felvizsga táblázatban.

De az oktatási hivatal oldalán megtalálod

2019. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iskola weblapján érdemes nézni a felvételi statisztikákat. Ha nem túl elit/népszerű a suli, akkor bejuthat, mert valószínűleg sokan kiesnek előle, akik csak 3-4. stb helyen jelölték meg és felvételt nyertek máshova.
2019. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oktatas.hu oldalon rákerestem. Tavaly az angolra a 139. volt az utolsó felvett diák. Szerintem ha hátul is, de bekerültök a KIGbe. Újpesten nem elitgimi de nem is a legalja suli. Az ismerőseim a családias légköre miatt szeretik.
2019. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavaly a 139. került be utolsóként, úgy tudom, hogy 128 ponttal. Tavaly előtt pedig a 122.

Ha van egy kis szerencsétek, akkor bekerül.

Itt tudod megnézni:

[link]

2019. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Általánosba oda jártam és 60 gyereket vesznek fel de aki odajar és megvan a 4.3 átlaga az fél van véve. A 60-ból kB csak 20-at vesznek fel mert a többiek azok belsős diákok akiket máshova nem vették fel.
2021. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!