Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te elhalasztanád az érettségit?

Te elhalasztanád az érettségit?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit felelőtlen döntésnek tartom, ugyanakkor persze én is aláírom, hogy jobb lenne túl lenni rajta. Én csak attól tartok, hogy majd érettségi előtt 1 nappal jelentik be, hogy mégis elhalasztják. Vannak akik azt mondják, hogy nem érdemes emberek jövőjével játszadozni. Mondjuk nem értem mi probléma lenne abból, ha legrosszabb esetben is egy év kihagyással menne bárki egyetemre. Vagy egy nagy kamu ez a vírus, s ezt nem akarják az emberekkel tudatni? Mert, ha így van akkor, nincs semmi probléma, de ez nekem valahogy nagyon gyanús, más különben nem az lenne az indokolt, hogy elhalasszák?
2020. ápr. 26. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Én nem halasztanám el, szeretnék túllenni rajta, utána pedig felvonulok a szobámba egy ideig, hogy minél kevesebbet érintkezzek a családommal, így ha elkapom, se baj.
2020. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
31%
Én is túl akarok már minél előbb esni rajta, idősebb rokonaimmal amúgy sem érintkezem, meg ha mindenki betartja a szabályokat akkor nem fog problémát jelenteni a vírus. Meg hát 80 ezer ember jövője múlhat ezen, ezzel szemben pár száz halott...
2020. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

En toltam volna egy ideig, mert az nem konnyites, hogy nincs szobeli es hogy itthon voltunk es "lett volna idonk tanulni" . Eleg idegesito, hogy minden pont egy szazalek. Konnyites az lenne, ha megemelnek a dolgozat osszpontszamat.

Nem lenne jo egy evvel kesobb menni egyetemre.. Mar csak gondoljunk arra, hogy akkor akik most jelentkeznek (es tetelezzuk fel mindenkit felvesznek es mindenki elvegzi az egyetemet), mekkora munkaerohiany lenne.

2020. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aláírom, az egy év tényleg hülyeség, de 1-2 hónapot nyugodtan lehetett volna tolni, maximum 1 hónappal később indult volna az egyetem. A megajánlott jegy opcióval viszont egyetértenék, aki nem akar továbbtanulni pl, 2005-ben is volt erre lehetőség, pedig akkor nem egy komoly vírus volt, hanem egy állítólagos kiszivárgás. Érdekes ez. S mi lesz az idősebb tanárokkal?
2020. ápr. 27. 01:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg mondom én attól tartok, hogy majd most a héten is kitalálnak valamit, aztán 4-én a hírekből tudjuk meg, hogy nem kell elmenni aznap. Én kinézem belőlük.
2020. ápr. 27. 01:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

(nem ertem miert van minden valaszado lepontozva..)

Nincs kobe vesve, hogy julius vegen kell megtudni a ponthatarokat.

Amilyen "szerencses" ez az evfolyam, golyataborok sem lesznek, igy a ponthatarok kihirdetese is csuszhatott volna egy honappal es akkor a beiratkozast sem erinti. Igaz, hogy nyaron kellett volna tanulni, de szemely szerint inkabb tanulnek meg nyaron, minthogy most bizonytalan reszekkel menjek neki. Jobban el tudnam osztani az anyagot es nem kene az utolso egy heten atismetelni mindent, ami meg nem megy biztosan (december kozepe ota folyamatosan dolgoztam az emet teteleken es mire vegeztem, eltoroltek a szobelit, szoval senki nem mondhatja azt, hogy utolso heten akarom megvaltani a vilagot)

2020. ápr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!