Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te vissza mondanád az érettségit?

Te vissza mondanád az érettségit?

Figyelt kérdés
Emelt földrajzra jelentkeztem, bevallom utolsó pillanatban kezdek szinte mindenhez hozzá, amikor a rendes közepét írtam, arra is talán 1 hetet készültem intenzíven, az 79 % lett. De most itt ez a járvány is, holnapig vissza lehet mondani a jelentkezést. A rendes tananyagnak most állnék neki, a topográfia van kész egyedül. 3 hét van, sokak szerint a világot is meg lehet váltani, az egyetem sokkal durvább lesz, állítólag.
2020. ápr. 20. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire kell a pénz és hány százalékot akarsz elérni. Én emelt kémiára készülök, csak 45% a cél, kicsit távolinak érzem, de ha nem jön össze, megyek jövőre. Legalább kipróbálom magam, az elméletre gyúrok, ennél tényleg több az egyetemi anyag (szakot akarok váltani).
2020. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kell a felvételihez, akkor szerintem nem érdemes lemondanod róla. Ha nem felvételiztél, akkor elvileg nem is érettségizhetsz (bár ebben nem vagyok biztos, annyi információ kering).
2020. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!