Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem Gazdaságtudo...

Kaposvári Egyetem Gazdaságtudományi Kara hol található? (pontos címre lenne szükségem)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a Kaposvári Egyetemen a különböző karok, mint Pedagógiai, Művészeti, Gazdaságtudományi, Állattudományi egy épületen belül helyezkedik-e el, mivel bármelyikre rákeresek, mindegyiknél ugyanaz a cím, Dr. Guba Sándor utca 40. található.
2010. júl. 28. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
KE-MK-s vagyok, csak a Művészeti Kar van benn Kaposváron. A többi kar cakumpakk kinn van a toponári részleg felé, a Guba Sándor utcában. A szép nagy Campusban működik minden kar a művészetin kívül.Hogy ott részletesen milyen épületet kik használnak nem tudom, én ki vagyok rekesztve a romos szocreál művkaros építménybe. :D
2010. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!