Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet- e még ebben a tanévben...

Lehet- e még ebben a tanévben rendes iskola?

Figyelt kérdés
Ma azt nyilatkozták, júniusra kinyithatnak az iskolák. Lenne annak bármi éretlme, meg fogják csinálni?
2020. ápr. 30. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondták ilyet. Azt mondták, hogy májusban biztos nem nyitnak ki, utána meglátják. De mivel júniusig még van idő, majd később szólnak róla.
2020. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem senki sem tudja, még azok sem, akik döntenek róla.

Remélem nem, ha már eddig itthon voltunk. Egyszerűen nem értem, miért nyitnák ki két hétre az iskolákat. Tudom, csináltak már nagyobb baromságokat is, de ez nem fér a fejembe, mi értelme lenne.

2020. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, konkrétan ugyanazt irtad, amit én. Meglátják-tehát kinyithatnak.
2020. ápr. 30. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem ugyanazt jelenti, de mindegy.
2020. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ki fognak nyitni, hanem kinyitHATnak. Az, hogy meglátják, azt foglalja magába, hogy eldöntik, kinyitnak-e vagy marad a digitális oktatás arra a megmaradó két hétre. Tehát ugyanazt írtuk, de mindegy, biztos jobban alszol most.
2020. máj. 1. 02:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fognak, bár lehet azért kinyitják arra a tizen akárhány napra, hogy elmondhassák, hogy kinyitották az iskolákat.. Bár én biztos nem fogok bemenni ha ki is nyitják, rühellem az iskolámat, szeptembertől hála az égnek máshol kezdek..
2020. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem fognak! Ügyelet lesz azoknak akiknek szüksége van rá. Azt hiszem Június 01-tól, arra a pár hétre.
2020. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!