Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázi...

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumba hány pontos központi felvétleivel jutottatok be?

Figyelt kérdés

Ebbe a gimnáziumba szeretnék továbbtanulni. A 7. Év végi átlagom, ha minden jól megy 5,00 és szerintem jövőre is jó lesz a félévim.


A kérdés az, hogy milyen központit kéne írom, hogy felvételt nyerjek angol tagozatra?


És a Dobó István Gimibe?



2020. ápr. 30. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak attol fugg, persze ez is szamit, de inkabb a jegyeket es a szobelit nezik. (En eleg szar irasbelivel jutottam be 1. Megjelolt szakra)
2020. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Én idén felvételiztem,55 pontos központit írtam (idén ez jónak számított),a szóbelim és a hozott pontok is max pontosak voltak.Első helyre a biosz-kémia tagozatot írtam, második helyre pedig az általánosat. Biosz-kémián az ideiglenesen 38.voltam, de nem vettek fel. Általánoson már nem emlékszem, de 60.körül, oda sikerült is bejutnom. Szeptembertől ott kezdek tanulni. Tudom,hogy neked már késő, de azért remélem, hogy másoknak még tudok segíteni.


Ha egy tanácsot elfogadtok, akkor azt javasolnám, hogyha mindenképpen a Szilágyiba szeretnétek járni, akkor ne csak egy tagozatot jelöljetek be, és ezt szóbelin mondjátok is el, mert nagyon értékelik! Első helyre írjátok az erősebb tagozatot (ami specializálódik, pl. az angol vagy matek-infó), akár többet, és utána az általánost is. A bekerülésetek így sokkal esélyesebb és ne csináljàtok, hogy nem jelölitek meg az adott tagozazot, vagy a Szilágyit, mert úgysem vesznek fel, ha nem próbálod meg sose tudhatod meg! Az én egyik tanárom is azt mondta, hogy nem fognak felvenni, mégis bekerültem.:D Sok sikert mindenkinek!<3

2021. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!