Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 71 pontos központival és...

71 pontos központival és kitűnő félévivel mennyi esélyem van bekerülni a Szilágyi Erzsébet Gimnáziumba egerbe?

Figyelt kérdés
Matek 30 magyar 41 pontos lett. a félévimben pedig a tesi négyes minden más ötös ebből 6 dicséretes. Van esélyem bekerülni spec. Angolra? És a szóbelin mire számítsak?

2016. febr. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Gratulálok a magyarodhoz, szép pontszám :)

A bizonyítványod is szép :)


Biztosan fel fognak venni, mert a Szilágyi nem is számít a legerősebb iskolák közé (inkább a Neumann erős, meg a Pásztorvölgyi).


A szóbelit, ha jól sejtem, neked írtam le, ennél a kérdésnél: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Sok sikert!

2016. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
figyelj nekem matek 27 magyar 23 lett és felvettek de utálom megmondom őszintén mert nagyon nehéz és állandóan tanulok és nem igaz hogy jók a tanárok és a közösség !!! nagyon gondold át!
2016. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes válaszoló, a PVG messze nincs olyan erős, mint a Szilágyi, és olyan volt szilágyisok, akik a Neumannba mentek át, mind azt mondják, hogy a Szilágyi keményebb!

NAGYON jó iskola a SZEG! Igaz, hogy nehéz, ezt nem tagadom, tényleg nagyon sokat kell tanulni, de a lehető legjobb választás, és ilyen szép bizonyítvánnyal igazán neked való iskola! Biztos, hogy felvesznek! :) Sok sikert!

2016. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyes!Hát te biztos elnéztél valamit!Nagyon erős gimi,rengeteget kell tanulni,de megéri.Heves megye legjobb gimije már 6.éve.
2016. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szimivoltam válasza:
Kétes te milyen tagozatra jelentkeztél?
2017. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szimivoltam válasza:
Kettes*
2017. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit csodálkozom a válaszokon. Én egy lusta disznónak tartom magam, és jó jegyeim voltak a Szilágyiban. Egyszer sem volt olyan a négy év alatt, hogy hú de sokat tanultam. Na de ez nem egy követendő példa, ne legyetek lusták! :D
2018. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!