Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fogad velem hogy június...

Ki fogad velem hogy június elején arra a szűk két hétre kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés

Na tessék emberek fogadás!

Még van egy hónap! Én azt állítom június elején jún 2-től arra a szűk két hetecskére kinyit az összes alap és középfokú oktatási intézmény.

Jún 2-jún 15. Aztán jún 15-én megint bezárnak a nyárra.

(hogy értelme ennek mi az nem tárgya a fogadásnak mert szerintem semmi...)


Na ki tartja-kinek van ellenvetése?

(ez csak egy vélemény részemről-egyelőre.... aztán majd jún 2-án megdumáljuk....hogy igazam lesz vagy igazam lesz)


2020. máj. 1. 18:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

MIndenkinek aki azt írta nem fognak kinyitni érdekes lesz a jún 1 amikor bejelentik hogy kinyitnak.... mert így lesz.


Ráadásul semmi értelme feles nyitás lesz

mert

kinyitnak de a diákoknak nem lesz kötelező bemenniük maguk (szülők) döntik el mennek-e, és (tessék figyelni) az iskola ezt el kell fogadja hiányzást nem írhat igazolást nem kérhet


ezek után lesz olyan hülye diák aki bemegy lévén hogy legálisan lóghat? még igazolás se kell csak közli hogy bocsesz nem megyek

2020. máj. 3. 09:00
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Jós vagy talán? Ne nevetess, nem így lesz.
2020. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura egy fazon vagy. Itt fogadsz hogy ki fognak nyitni amikor szerinted is tök felesleges, egyszerre pártolod a 2 oldalt.. Ha szerinted semmi értelme sincsen, honnan jött neked az a gondolat, hogy felmész a gyakori kérdésekre és fogadsz emberekkel abban amiben igazából te sem hiszel? :DD
2020. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"hogy ki fognak nyitni amikor szerinted is tök felesleges, egyszerre pártolod a 2 oldalt.. "


Ebben az égvilágon semmi furcsa nincs nem is értem miről beszélsz. Fogalmam sincs mi furcsát látsz engem.


Eleve így kezdtem: "(hogy értelme ennek mi az nem tárgya a fogadásnak mert szerintem semmi...)"


És ez így is van

a) ki fognak nyitni akárki akármit is mond (most még...)

b) és értelme semmi, de ez nem tartozik a tárgyhoz


mi ebben a furcsa? fel nem fogom.


olyan lesz ez mint március 13. emlékszünk még ré? Én igen!


Reggel 8 óra Kossuth Rádió OV beszélt. Az iskolazárra semmi szükség és csak az ellenzék felelőtlen politikai hangulatkeltése...


Aznap 21.15 kormányinfó: az iskolák bezárnak..


Na ennyi.

Most is ez lesz.

2020. máj. 4. 08:47
 15/25 A kérdező kommentje:

"ogy felmész a gyakori kérdésekre és fogadsz emberekkel abban amiben igazából te sem hiszel? "



??? ÉN nem hiszem. Én TUDOM.

2020. máj. 4. 08:48
 16/25 anonim válasza:
0%
én nagyon remélem,hogy ki fognak nyitni az iskolák,mert akkor legalább már mehetek vezetni
2020. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Tudod is kérdező!!?? Személyesen egy politikussal beszélhetnék a gyakori kérdéseken? Vagy akár maga Orbán Viktor személyesen!? De amúgy tőlem kinyithatnak, én be nem megyek már arra a 2 hétre..
2020. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

" zemélyesen egy politikussal beszélhetnék a gyakori kérdéseken"


Nem kell ide politikusnak lenni.

De amit mondtam újra elmondom. Lehet hőzöngeni meg hitetlenkedni. Aztán majd vedd elő a kérdést jún 2-án!


És akkor jössz nekem egy sörrel.

Megegyeztünk?

2020. máj. 4. 18:40
 19/25 A kérdező kommentje:

" én be nem megyek már arra a 2 hétre.."


Ezt is leírtam tán olvass vissza.

2020. máj. 4. 18:41
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad van. Lehet, hogy kinyitják, amekkora marhák, de nem lesz kötelező bemenni. Hát kiváncsi leszek, hogy mi lesz.
2020. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!