Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki fogad velem hogy június...

Ki fogad velem hogy június elején arra a szűk két hétre kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés

Na tessék emberek fogadás!

Még van egy hónap! Én azt állítom június elején jún 2-től arra a szűk két hetecskére kinyit az összes alap és középfokú oktatási intézmény.

Jún 2-jún 15. Aztán jún 15-én megint bezárnak a nyárra.

(hogy értelme ennek mi az nem tárgya a fogadásnak mert szerintem semmi...)


Na ki tartja-kinek van ellenvetése?

(ez csak egy vélemény részemről-egyelőre.... aztán majd jún 2-án megdumáljuk....hogy igazam lesz vagy igazam lesz)


2020. máj. 1. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én fogadok veled egy üveg finlandiában, hogy nem nyitnak ki. ( akkor már nehogy egy sörbe)
2020. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"Én fogadok veled egy üveg finlandiában, hogy nem nyitnak ki."


Állom. Ki fognak nyitni.


Mondhatni hogy úriember biztosra nem fogad, de hol vannak itt úriemberek.

2020. máj. 5. 10:09
 23/25 anonim ***** válasza:
Vesztettél :D
2020. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mindegy, már törölték Balázskát a sok vergődése és kamuzása miatt :(

Azt meg kétlem, hogy jönne az új felhasználójával beismerni a vesztét, mert akkor megint csak tiltják, mivel szabályszegő tiltás után új felhasználót létrehozni.

2020. máj. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na tessék, itt vitatkozott velem, hogy így nyitnak ki, úgy nyitnak ki MÁJUS KÖZEPÉN amikor Gulyás már réf bejelentette hogy májusban semmi sem lesz..
2020. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!