Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem akarok átmenni a másik...

Nem akarok átmenni a másik suliba?

Figyelt kérdés
Tehát, az a lényeg, hogy csak úgy próbaként írtam egy felvételit most 8.-ba. (8 osztályosba járok, tehát nem kellett volna, mivel mentem volna tovább gimibe) És sajnos nagyon jól sikerült (Első 5-ben benne vagyok), emiatt pedig a szüleim természetesnek veszik, hogy átakarok menni. Már írtak az ofőnek stb. Viszont én nem akarok átmenni. Biztos jó lenne meg minden, de már megszoktam azt a sulit, tanárokat, a barátaim is ott vannak. Sajnos tudom kb. kik lesznek az új osztálytársaim és azok a tipikus furcsa gyerekek, akik alig bírnak beszélni csak ezeket a menő dumákat tudják nyomatni. Az a jó abba a suliba, hogy most ujították fel, amiből meg átmennék, az meg már kicsit gagyibb. Szóval, az lenne a kérdésem, hogy hogy tálaljam a szüleim elé, hogy lehet hogy mégsem kéne átmennem abba a suliba, mert szerintem én rosszabbul érezném magam.
2020. máj. 3. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj anya/apa! Én nem akarok átmenni az XY suliba, mert... (itt elmondod az indokokat, amiket ide leírtál), úgyhogy légy szíves szólj az ofőnek, hogy maradok!
2020. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!