Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha át akarok menni másik...

Ha át akarok menni másik suliba azt lehet?

Figyelt kérdés
9.es vagyok, gépész szakra jöttem de nem igazán tetszik a dolog (igazából nem tudtam mit akarok soha semmi közöm nem volt ilyenekhez a család mondta hogy ide jöjjek). Át szeretnék menni egy gimibe csak nem vagyok benne biztos hogy most át tudnék menni (nem akarnék évet ismételni ott). Jegyek és egyebek alapján átvennének (szerintem) csak még ott van +ba az is hogy ott 2 idegen nyelv van meg lehet hogy máshogy vették az anyagot mint mi. Gondolom a gimi igazgatójával kellene beszélnie a szüleimnek.
2016. febr. 18. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az általad kinézett gimiben van olyan tantárgy amit a gépész suliban tanultál, akkor különbözeti vizsgát kell tenned.

Nem biztos, hogy a gimi igazgatója átvesz, mert kötelező. Persze ha kevés a gyerek akkor tárt karokkal fognak várni.

2016. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugyan azokat tanultuk csak nálunk +ba ott vannak a szak tárgyak

nekik van rajz meg ének is azthiszem csak ennyi. Kb ugyan azokat vettük csak mivel más a tanár ezért 1-2 dolog különbözhet.

Egyik haverom ugyan innen (csak ő infóról) ment át közgazdaságiba.

2016. febr. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!