Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire számít szokatlannak...

Mennyire számít szokatlannak egy 25 éves diák nappali képzésen?

Figyelt kérdés
Most tudok elkezdeni egy nappali képzést. Levelező nem indul, viszont már régi vágyam és tudtam félrerakni pénzt, hogy ne kelljen napi 8 órát dolgoznom. Furcsa lesz, hogy én 25 leszek, mindenki más meg 18?
2020. máj. 5. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki 18 éves. Mikor én kezdem, akkor sokan voltak 22-23 évesek is.
2020. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan óráim ahol egy kopaszodó 40+os csávó is bejár.

Ugyan én nem vagyok az a társasági ember, így nem szoktam vele leállni dumálni. De mások igen... szerintem senki se nézi le, látszólag kijön az emberekkel. Egyébként melóból szokott beesni órára (ennyit tudok róla).


25 éves diák szerintem nem számít szokatlannak, nem foglalkoznak az emberek ilyenekkel.

2020. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen kezdtem, volt 27 éves csoptársam is:)
2020. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nappali képzésen vagyok, van 40 pluszos szaktársam, és az égvilágon senki nem nézi ki a szakról :)
2020. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szokatlan. Én 18 évesen érettségiztem és egy évvel később 19 évesen kezdtem az egyetemet. Többségében velem egykorú szaktársaim voltak, viszont voltak idősebbek is 23-26 évesek, illetve volt egy-két idősebb 30 vagy akár 40 feletti társunk is. Semmilyen különbséget nem jelent igazából, szóval ők is ugyanolyan egyetemisták mint bárki más és sem a tanárok sem mi a hallgatók nem tettünk különbséget. Azon múlt inkább, hogy ők hogyan álltak hozzá. Volt aki például odajött hozzánk, odaült közénk, beszélgetett velünk, úgy kezelt minket mintha egyidősek lennénk és teljesen természetesnek vette, hogy akkor mi csoporttársak vagyunk, dumálunk stb. Viszont volt olyan, aki inkább mindig elkülönült tőlünk és nem kereste a társaságunkat, abszolút nem beszélt velünk, nem is nagyon köszönt, sőt volt akit pl. magáznunk kellett és az elég gáz volt... Most a 18-25 nem egy nagy különbség, szóval szerintem semmi probléma nem lesz és nem gondolnám, hogy bármi miatt is kilógnál majd a sorból. Azért is írtam, hogy még idősebbekkel is tök jól elvoltunk, ha ők is úgy álltak hozzánk, szóval a fiatalabbakkal meg pláne.
2020. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, nekem volt 2 gyerekes anyuka csoporttársam is :)
2021. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!