Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek tipp, hogy mire...

Valakinek tipp, hogy mire lehet számítani az emelt biosz és emelt kémia érettségin?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz kiszámítani de ha van valami megérzésetek osszátok meg légyszi! 😄

2020. máj. 7. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyunk látók, de mindenesetre sok sikert! Én is ezekből szertnék majd emeltezni két év múlva. Te melyik egyetemre mennél?
2020. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos nem vagyunk látók, de azért szívesen meghallgatnám a megérzéseket. Köszönöm szépen, neked pedig eredményes felkészülést a következő évekre!

Állatorvosi a cél :)

2020. máj. 8. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elmúlt években a bioszon inkább populációgenetika meg ökológia volt, úgyhogy van rá esély hogy embertan több lesz benne, de ezek valóban csak tippelgetések. Kémiából meg szerintem a szokásos négy számolás kísérletelemzéssel, táblázatokkal...Ha arra vagy kíváncsi, hogy nehezebb lesz e, mint eddig, akkor szerintem nem. Azért lesz nehéz mert nem tudsz szóbelivel javítani sajnos.. Amúgy én is idén érettségizem újra csak kémiából. Jó készülést eked kérdező még ebben a pár napban
2020. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is hasonlót sejtek, de majd elválik:)

Én is újraérettségiző vagyok

Köszönöm és neked is nagyon sok sikert és kitartást!:))

2020. máj. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!