Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem, Lótenyésztő...

Debreceni Egyetem, Lótenyésztő és Lovassport Szervezői agrármérnöki szak, milyen?

Figyelt kérdés

Ez az a szak, ami az alapból ménesgazda családból jövő, lovak között felnőtt gazdag gyerekeknek van, vagy teljesen normális, és van értelme nem ilyen gyökerekkel rendelkező gyerekként is belevágni?

Milyen a tanítás? El lehet utána helyezkedni? Mit gondoltok?

Megéri egyetemet váltanom, ha most olyanra járok ahol biztos megélhetésem lesz(azonban nem élvezem)?



2020. máj. 8. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én MÉKes vagyok, de nen azokra a szakokra járok amiket kérdeztél. Én annyit tudok mondani az egészről, hogy bárki jöhet ide, tök mindegy honnan származol, ha érdekel a téma bátran vállald be. A gyakorlati rész úgy sem a legelején van, addig mindent megtanulsz elméletben amit tudnod kell. A tanítás az egész MÉKen nagyon jó, többnyire korrekt tanárok vannak, és azt kell mondjam többnyire könnyű 4es 5osnek lenni ha tanulsz és nem lehetetlen mint pl jogon. Ezáltal nagyobb esélyed van ösztöndíjra is.

Az elhelyezkedésről nem tudok beszélni.

Szerintem ha most olyanon vagy ami biztos megélhetést ad majd, akkor ne válts. Az egyetemnek tanulás részét senki nem élvezi, de később a pénzt majd élvezni fogod.

2020. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De olyanon vagyok most, ami lehet biztos megélhetést biztosít, de sose leszek se sikeres, se elismert, se gazdag, és a három közül mindenkinek fontos valamelyik.. Közszolgálati szféráról beszélünk, ráadásul lány vagyok mellé, szóval képzelheted...
2020. máj. 23. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom régi már a kérdés, de az első válaszoló nem jól írta. A gyakorlati képzés már az első nap elkezdődik ezen a szakon 😁Egyszerre az elmélettel. Viszont tényleg nem számít hogy tudsz e lovagolni, mindenkit szívesen látunk 🥳
2020. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso, nem kestel el... ott hagytam az elozo egyetemet mar, es most keszulok majd a debrecenire... remelem felvesznek 🥺 koszonom a valaszt
2020. dec. 23. 20:10
 5/9 anonim válasza:
Felvettek?
2021. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem :( Talán majd jövőre….
2021. júl. 24. 06:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj rajta! Hidd el nem olyan jó mint amilyennek tűnik, főleg a covid idején.

Üdv: Egy lány erről a szakról

2021. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt elhiszem hogy szivas covid idejen ;(

Az elozo egyetemem is gyakorlat-orientalt volt, azert is hagytam ott mert borzalmas volt online tanitasban…

Kitartast :(

2021. júl. 25. 18:33
 9/9 anonim válasza:
Miujság azóta?:DD
dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!