Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a Forrai...

Kinek mi a véleménye a Forrai gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan válaszoljon aki oda jár/járt :)

Átiratkozni szeretnék és arra lennék kíváncsi, hogy egyrészt mennyire lenne nehéz bejutni, ha most 10.es vagyok, bukás nélkül ott újra kezdhetem e a 10.et, ha most ének szakon vagyok de drámára szeretnék menni mennyire van esélyem, mennyi a fiú-lány arány, milyenek a tanárok és a közösség, milyenek a programok, mennyire nehéz az oktatás?



2020. máj. 10. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam nyílt napon, számomra szimpatikus volt, a tanárokról valamint a diákokról nem tudok véleményt mondani, de biztos ők is szuperek! Nekem családias volt, pont ezért is tetszett. De nem azt választottam, mert egyrészt én vidéken lakom, és órákat kéne minden nap csak az utazással töltenem..:) Szóval ha szereted a kisebb gimiket, a családias légkört, és azt, hogy nem több ezer ember tömörül egy iskolába, akkor biztosan tetszeni fog!
2020. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oooh hát nem több ezer ember tömörül az biztos,de amikor a lépcsőn közlekedünk mindig ,,dugó” van,nagyon lassú a haladás szünetekben mert a nagyon kicsi iskolához képest sok az ember,de egyébként a tesi külön sportcsarnokban van és még az iskola melletti épület pár terme is ki van bérelve.Oda jártam 4 évet,idén végeztem,ha valakinek bármi kérdése van nyugodtan írjon privátban,de amúgy nagyon jó iskola:)
2020. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen nekem lenne kérdesem hogy vannak a ponthatarok es hany osztaly milyen szakot lht tanulni ? Elöre is köszönöm a választ
2020. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!