Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenleg a Tóparti gimnáziumba...

Jelenleg a Tóparti gimnáziumba járók véleménye érdekelne: tényleg ennyire rossz az iskola? Milyen okok miatt nem szeretik az odajárók? Nagyon sok negatív véleményt hallani róla...

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Közösségi élet, tanàrok diákokhoz való hozzáállása érdekelne... Tényleg eljönnek-e onnan sokan... stb...
2020. máj. 15. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
3 éve végeztem. Sose érdekelt a szociális élet, de volt. Osztályok között is voltak baráti társaságok, nagyjából mindenki jófej volt. Én csak csendes megfigyelő voltam főként. Tanárok jók, a kémia/bioszosok között van olyan akit nem jó ha kifog az ember, a hülye elvárásai miatt. Szívtam is mindig. Többi tanár alapvetően jófej viszont, és jól is tanít. Angol tanárok között vannak nagyon jók és nagyon inkompetensek is, akik kb olyan akcentussal beszélnek, hogy szörnyű. Nekem ilyen tanárom volt, de tudtam mindig is angolul, nekem nem számított. Érdemes angol specre menni, haladóba. Ott meg fogják a nyelvet rendesen tanítani, mert van nagyon jó nyelvtanár is. Igazgatót valamiért senki se szereti, pedig amúgy elképesztő jófej, ha nem úgy kezeli az ember, mit valami gonoszt egy marvel filmből, és látja, hogy nem megy tele a gatya tőle. Engem majdnem kirugtak, mert tesin kimentem kondizni. Osztályfőnök hívta fel anyát, hogy őrjöng a tesitanár, (már elhunyt, nyugodjék békében) és ki akar rugni az igazgató. Fogtam magam, besétáltam az igazgatóhoz, és közöltem, hogy én nem látom a problémát. Számomra a tesióra nem megfelelő, úgy saját módon edzettem a konditeremben. Mondta azért ezt nem így kéne, de végül nevetve váltunk el. Érettségin minden tanár segít. Szó szerint. Elképesztő jófejek, és ha nem stresszel az ember, akkor baromi jó hangulatú az egész. Sosem értettem, hogy miért utálja mindenki ezt az iskolát. Fantasztikus programok, többségében jó, szakképzett tanárok, és nagyrészt jófej diákok járnak oda. Sajna valahogy ez a kultúra elterjedt a diákság körében, hogy az a rohadt tanár rosszul tanít etc etc. Baromság. Ez egy fantasztikus iskola, csak ajánlani tudom. Remélhetőleg hamarosan felújítják belülről legalább, hogy kicsit fényesebb legyen. Tényleg csak az épületre lehet panaszkodni, mert mintha az 50es évekbe kerülne vissza az ember. De ez van. Érdemes oda menni
2020. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak rossz tapasztalatom van szinte, nem éri meg szerintem. Nagyon nagy mázli kell ahhoz hogy jó osztályt fogj ki
2021. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik osztályba jártál hármas?
2021. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!