Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Infó érettségin lehet minimáli...

Infó érettségin lehet minimálisan "puskázni"? Itt arról van szó, hogy pl programozáshoz kódrészletet vinnék be magammal. Nem A4 papíron, tényleg csak 1-2 olyan kódrészletet, amit magamtól lehet hibával írnék be, ez néhány sor csak.

Figyelt kérdés

A kérdés inkább azokhoz szól, akik már túl vannak ezeken. Egy pl 5*5cm-es cetlit elő lehet venni a 4 óra alatt? Vagy mondjuk kimegyek wc-re átnézni?

Nem, a programozást alap szinten tudom, szóval nem lesz végig megoldva. De azért pár feladatot fontos megoldani ebből a részből is.

Köszönöm


2020. máj. 14. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne puskázz, inkább próbáld megjegyezni azokat a részeket. Ha lebuksz akkor komoly következményei lehetnek. Emellett feltünő lenne, ha piszkálná egy papír cetlit. Nekem pont az osztálytársam bukott így le, ezért nem tanácsolom. Gondolom nem akarod újra az egész vizsgát.
2020. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi energiát ebbe belefektetsz (puska elkészítése, ezen való agyalás + kérdés kiírása), annyi erővel már meg is tudtad volna tanulni.
2020. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen nyelven írod, de a legtöbb fejlesztőkörnyezet úgy is szól, ha hibás a szintaxisod. Pl. Visual Studio aláhúzza pirossal, ha föléállsz a kurzorral, még ki is írja, hogy mi a baja (igaz, angolul tudni kell hozzá).

Egyébként az is segít, ha nem bemagolod, hanem megpróbálod megérteni, hogy miért úgy kell írni.

2020. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes ezzel kockáztatni. Ha csak egy cetlit vinnél be ami azon van max fél-1 óra alatt belemegy az agyadba.
2020. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!