Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Elméletben van itt néhány...

Elméletben van itt néhány probléma?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdezgető találkozott ezzel a problémával:


"Szóval nem tudok

- kérdést feltenni

- kérdésre 1-2 mondatnál többel válaszolni

- 1-2 mondatnál hosszabb privit írni

mert amikor arra kattintanék, hogy "Kérdés kiírása" (vagy valami hasonló), megakad a folyamat, és egyszerűen nem jelenik meg. "


Én meg azzal hogy nem tudom 8 tól több háromszöget kiírni egy sorba. Remélem kérdésnél sem működik(azaz remélem nem működik):


▲▲▲▲▲▲▲▲


▲▲▲▲▲▲▲▲▲



2017. jún. 4. 08:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bingó!


▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

2017. jún. 4. 08:42
 2/11 A kérdező kommentje:

Eddig úgy tűnik, hogy mindig 8 van egy sorban.

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

2017. jún. 4. 08:43
 3/11 A kérdező kommentje:

A kérdezgetőtársam pedig észrevette hogy idézőjelből sem lehet kiírni csak 6-ot. Viszont itt csak simán levágja a fölösleget és nem jelennek meg extra karakterek.


Itt a példa 6 db ra:

""""""


7 re:

"""""""


12 re:

""""""""""""

2017. jún. 4. 08:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudsz, mert floodnak veszi a rendszer és levágja. Speciális karakterekből és nullákból sem enged többet, így akadályozza meg hogy ascii-képekkel szemeteljék tele az oldalt. Ellenben betűkből bármennyit írhatsz, de úgyis törölni fogják ha flood/spam, nem éri meg ezzel hergelni őket.
2017. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok rá hogy hogyan működik. Köszi a választ nagyjából már tiszta. De mi van a háromszögekkel?
2017. jún. 4. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:
És a forrás kódok miatti tabokkal és szóközökkel? Hmm? Azért miért veszi ki??? HHHHMMMMMmmmm??? o.O
2017. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérdésre miért válaszolsz kérdéssel?

a

a

a

a

a

a

a

2017. jún. 4. 12:44
 8/11 A kérdező kommentje:

Én a plusz karakterek miatt vagyok kiakadva... miért kerül minden 8. háromszög után valami izé azután pedig jön a sortörés majd ismét valami izé(többnyire #szám;).

a a a

2017. jún. 4. 12:47
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha megfigyeled akkor ez egy iteráció:

▲▲▲▲▲▲▲▲`

50;▲▲▲▲▲▲▲▲&#

9650;▲▲▲▲▲▲▲▲

▲▲▲▲▲▲▲▲υ

0;▲▲▲▲▲▲▲▲

650;▲▲▲▲▲▲▲▲&

#9650;▲▲▲▲▲▲▲▲

2017. jún. 4. 12:51
 10/11 A kérdező kommentje:
vagyis nem az az iteráció mert ismét szétbarmolta...
2017. jún. 4. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!