Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti gimnázium előnyei és...

Esti gimnázium előnyei és hátrányai?(Csak a 12.-et csinálnám ott)És lehet esti gimivel fősulira menni?

Figyelt kérdés

(Végig olvastam már a többi ilyen kérdést de nem voltak hasznos válaszok nem kell említeni)

Szóval:17 vagyok és utálom az iskolámat,mert nem tanít és az osztály is siralmas.


2020. máj. 16. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet (ha tanulsz magadtól). Ha nem, akkor átrugdosnak 2-esekkel. Ennyi.
2020. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, 18 éves kor alatt is lehet estin tanulni, mert már nem vagy tankötelezett - de ennek azért érdemes utánajárni biztos ami biztos alapon, úgyhogy ez nem lehet akadály.

A kérdésem az lenne, hogy miért akarnál estin tanulni? Átkérheted magad másik suliba is rendesen nappalin, egy évet ki lehet húzni új közösségben, és új barátokat is szerezhetsz. Én csak akkor mennék estire a helyedben, ha mellette tudnék napközben dolgozni, egyébként sok értelmét nem látnám a helyzetedben.

2020. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én legyszívesebben másik gimibe mennék,de a megyében ahol élek szószerint egybe sem vesznek át mert olyan ultra iskolák és szétkéne vizsgáznom magam ahoz hogy egyáltalán elgondolkodjanak rajtam.De köszi a válaszokat,magamtól megy a tanulás úgyhogy jó eséllyel esti lesz.
2020. máj. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!